YONI EGG

amazonit - 1 krát za týždeň umyť vodou, vybiť na hematite, nabiť na slnku asi 1 hodinu

Yoni egg

28.03.2019

V súčasnej dobe Yoni vajíčka sú vyrobené z mnohých druhov krásnych drahých kameňov a kryštálov, z ktorých každý má rôzne vlastnosti a liečivé vlastnosti. Takže otázka, ktorá často vzniká, keď sa chystáte kúpiť si Yoni Egg je: Ktorý je pre mňa najlepší kameň?

Yoni vajíčko

01.11.2018

Všetci by sme sa chceli cítiť dobre vo svojom tele, mali ho pevné, aby sme sa cítili sami sebou a aby sme dobre prežívali našu sexualitu s našimi partnermi.

Magnezit je biely, žltkavý, bezfarebný, modrosivý kameň pripomínajúci svojou formou ľudský mozog.

Tigrie oko podporuje vhľady do vlastného vnútra. Ľahšie pomocou neho pochopíme nielen svoje vnútro ale i duchovno. Pomáha vyvážiť jinovú a jangovú energiu. Zakotvuje zmeny, ku ktorým došlo vo fyzickom tele. Tento kameň vám pomôže rozlíšiť rozdiel medzi tým po čom túžime a čo naozaj potrebujeme.

Ametyst - ochranný kameň, používaný proti urieknutiu. Vnáša stabilitu a harmóniu do vzťahov.

Vajíčko z Krištáľu
Pohlcuje, uvoľňuje a reguluje energiu. Dokáže odblokovať. Čistí jemnohmotné telo.

Polodrahokamy sú prekrásne kamene, ktoré bývajú súčasťou šperkov, ale mnoho ľudí verí tiež na ich liečivé účinky, pozitívne vibrácie a nosia ich ako talizman - pre zdravie, šťastie, úspech... Liečba pomocou kameňov sa nazýva litoterapia. Tou možno síce len ťažko plne nahradiť súčasnú medicínu, ale komu sú kamene sympatické a verí v ich silu, môže...

Jadeit je kameňom rôznych odtieňov zelenej farby. V Číne sa verilo, že jadeit v sebe združuje päť základných mocí človeka. Ide o múdrosť, spravodlivosť, odvahu, skromnosť a súcit.

Nefrit je kameňom, ktorý sa v prírode vyskytuje v rôznych odtieňoch zelenej farby, od jemnej bledo zelenej, až po sýtu tmavú. Jeho základ tvorí vápnik a horčík, pričom tmavšie kamene obsahujú aj železo.

Achat červený ja kameňom vlastnej osobnosti. Učí človeka veriť vlastnej osobe a vlastným rozhodnutiam. Človek dokáže s pomocou karneolu pochopiť vlastnú cenu a zmysel svojho života.Ukazuje človeku životnú cestu a pomáha mu otvárať nové dvere. Dodáva silu a odvahu kráčať za všetkým, čo si človek zaumieni. Odstraňuje negatívne postoje a motivuje k...

Slovo jaspis pochádza z latinského "iaspidem", čo v preklade znamená škvrnitý kameň. Jaspis je teda kameň červenohnedej farby, ktorý môžu zdobiť fľaky a nepravidelné bodky. Indiáni verili, že jaspis je, pre svoju farbu, krvou krajiny. Práve preto ho indiáni považovali za najlepší kameň pre spojenie s energiou zeme.

AVANTURÍN zelený (aventurín) dodáva odvahu, optimizmus, schopnosť rozpoznať nových priateľov. Pomáha nám vcítiť sa do iných ľudí, podporuje súcit, vytrvalosť. Upokojuje myseľ, pocity, usporiadanie myšlienok aj života.

Je tmavozelený chalcedón s jemnými červenými fliačikmi. Niekedy sa mu hovorí aj "Kristova krv", lebo podľa tradície tie červené fliačiky sú kvapky Kristovej krvi, keď z kríža padali na mach na kameňoch pri jeho nohách. Heliotrop bol používaný ako amulet na ochranu proti "zlým očiam". Je symbolom spravodlivosti.

Leana eggs

30.08.2017

Problémy s menštruáciou
môžu súvisieť s pomýlenými predstavami, ktoré dievča počuje od inej ženy, že menštruácia prichádza každý mesiac spoločne s nepohodlím a bolesťami. Môžu vyjadrovať ťažkosti prijať svoju ženskú rolu, buď že dievča videlo, ako je matka ovládaná a podrobovaná otcovi, vedľa ktorého bola druhoradá, alebo že cíti, že nie...