Yoni vajíčko ruženín

01.07.2018

Vajíčko z polodrahokamu

Polodrahokamy sú prekrásne kamene, ktoré bývajú súčasťou šperkov, ale mnoho ľudí verí tiež na ich liečivé účinky, pozitívne vibrácie a nosia ich ako talizman - pre zdravie, šťastie, úspech... Liečba pomocou kameňov sa nazýva litoterapia. Tou možno síce len ťažko plne nahradiť súčasnú medicínu, ale komu sú kamene sympatické a verí v ich silu, môže mu osobný kameň pomôcť. Najlepšie je, pokiaľ je kameň v kontakte s naším telom.

Ruženín

Vajíčko ruženín

  • Ruženín je kameň lásky, čistí a otvára srdce na všetkých úrovniach.
  • S jeho pomocou začnete mať rada seba samú, otvára dvere sebaláske.
  • Ruženín hojí boľavé srdce a citové sklamanie, výborne poslúži v čase tráum a kríz.
  • V existujúcich vzťahoch obnovuje dôveru a harmóniu, posilňuje empatiu a citlivosť. Vedie k odpusteniu sebe samej.
  • Rany vzniknuté hrubosťou, nevšímavosťou a odmietnutím našimi blízkymi sa pod vplyvom ruženínu zacelia a vyliečia.
  • Odstraňuje citové blokády.
  • Nosením ruženínu získavate pocit spokojnosti a naplnenia.
  • Pre viac informácií k tejto téme si môžete prečítať článok o liečivých kameňoch.

Výber kameňa

Pri výbere kameňa sa môžete riadiť vlastnosťami polodrahokamov a vybrať si ten, ktorý je vám svojimi vlastnosťami sympatický alebo ktorého pomoc zrovna potrebujete. Alebo sa môžete úplne riadiť svojim pocitom a miesto študovania vlastností kameňa si vybrať ten, ktorý sa vám ,,PRIVOLÁ,, . Podobne postupujte pri práci s kameňom alebo pri očiste, hlavne je dôležité do ničoho sa nenútiť.

Starostlivosť o kameň

K očiste kameňov slúžia rovnaké zdroje ako k očiste človeka. To, čo prospieva nám, prospieva i energetickému vajcu. Je to tečúca voda, čerstvý vzduch, mesačný svit, láskyplná starostlivosť, meditácia. Krištáľ sa čistí pod prúdom vody alebo v miske s vodou, nabíja sa na priamom slnku.

Upozornenie

Jedná sa o prírodninu, teda žiadne dva kamene nie sú totožné . Kamene sú leštené, ale drobné prasklinky či žilky sú ich prirodzenou súčasťou. Ruženín je kameň, ktorý je zo všetkých najviac problémový, čo sa týka žíl, leštenia, prasklín a priehlbín. Pokiaľ túžite po čo najviac dokonalom kameni, objednajte si iný kameň. Žiadny ruženín, ktorý máme skladom, nie je dokonalý a nedokonalosť kameňa nie je dôvodom k reklamácii.

Malý plastový stojanček, na ktorom je vajíčko vyfotené, nie je súčásťou výrobku.

Všetky tu uvedené údaje o vlastnostiach polodrahokamov a minerálov, sú iba informatívne, čerpané z všeobecne známych informácií a zdrojov. Nie sú návodom, ako obísť klasickú liečbu. Majte vždy na pamäti, že použitie drahých liečivých kameňov nie je alternatívnou metódou ku konvenčnej lekárskej starostlivosti.,

VEĽKOSTI

V balení tvojích vajíčok nájdeš vajíčka 3 veľkosti.
Začína sa s najväčším a čím sa žena zlepšuje, prechádza postupne k menšiemu.

Veľké vajíčko dokáže žena lepšie uchopiť stenami panvového dna a tým si aj lepšie zvedomniť jeho polohu.
S touto technikou sa dosahuju tie najlepšie výsledky.
Vajíčko sa vkladá dnu teplé, ideálne je si ho nahriať v dlaniach alebo si ho vložiť na chvíľu do podprsenky aby malo tvoju teplotu.

Výber kameňa

Pri výbere kameňa sa môžete riadiť vlastnosťami polodrahokamov a vybrať si ten, ktorý je vám svojimi vlastnosťami sympatický alebo ktorého pomoc zrovna potrebujete. Alebo sa môžete úplne riadiť svojim pocitom a miesto študovania vlastností kameňa si vybrať ten, ktorý sa vám na pohľad "proste páči". Podobne postupujte pri práci s kameňom alebo pri očiste, hlavne je dôležité do ničoho sa nenútiť.

Starostlivosť o kameň

K očiste kameňov slúžia rovnaké zdroje ako k očiste človeka. To, čo prospieva nám, prospieva i energetickému vajcu. Je to tečúca voda, čerstvý vzduch, slnečné lúče, mesačný svit, láskyplná starostlivosť, meditácia.

Upozornenie

Veľkosť sa môže od uvedeného mierne líšiť a tiež farebne môže byť kameň odlišný od toho na fotografii - jedná sa o prírodninu, teda žiadne dva kamene nie sú totožné (niektoré kamene sú si viac podobné, iné, hlavne tie so vzorom, sa naopak líšia). Kamene sú leštené, ale drobné prasklinky či žilky sú ich prirodzenou súčasťou.


Cena: 58,-/3ks  45x30, 40x25, 30x20   so šnúrkou poštovné zdarma pri 3ks

Cena: 28,-/1ks   40x30  so šnúrkou

Cena: 38,-/1ks   50x35, 45x35 

poštovné + balné 4,50