skúsenosti žien

rada by som Ti ešte raz poďakovala za skutočne krásny, výživný a silný kurz Energetické vajíčko. Mnohé vo mne ešte pracuje,mnohé bolo pre mňa nové,no mnohé do seba aj zapadá a niektoré "veci" ešte potrebujú čas... Cítim v sebe väčší vnútorný pokoj, mám akoby jasnejšie vnímanie múdrosti a krásy života a našej cesty v ňom...

Ďakujem Ti moc. Pre mňa tento pobyt veľmi fajn, opäť niečo nové, s činskou filozofiou spojenie perfektné.

Už dávnejšie som Vám chcela napísať - hlavne potom, čo mi Sonička K odkázala, že by ste boli rada, ak by som poslala spätnú väzbu na Váš kurz .

Krásne leto

20.08.2019

Viem, ze sa Tvojimi rukami premelú desiatky, možno stovky účastníčiek kurzu... ja som bola na jesennom v TN. Prišla som na hormon yogu pre problém s otehotnením. Dnes si užívam 29 tt.

ahoj Mirunka,
chcela by som sa ti veľmi pekne poďakovať za zasvätenie do HJ. Kurz u teba som absolvovala v novembri 2018. Hlavným dôvodom prečo vyskúšať HJ bola u mňa veľmi bolestivá menštruácia, na co som si síce za cely život už zvykla, ale predsa len som to chcela zmeniť. Druhy dovod bola diagnostikovana endometrioza, v októbri 2017...

Radovánky

29.01.2019

časť z emailu: ............... pochválim sa, sexuálne radovánky doma boli úúúúžasnéééé, užili sme si obaja . Mirunka vďaka vašej práci sa cítim fantasticky a dúfam, že čoskoro si aj ja poviem - "robím prácu, ktorá ma napĺňa, má zmysel a pomáha iným". Tá vaša prácu otvára nové cesty v živote iných... :)

Som žena

24.11.2017

Posielam feedback k mohendžodáru pod Tvojim vedením.

1. Počas tanca sa uvoľujem. Prestáva pre mňa existovať svet okolo. Nie je vlastne nič. Žiadne steny, ľudia - je iba hudba a tanec. Ja som tancom, bez tela, bez starostí, proste iba som a je mi v tom dobre.

Nový človek

04.04.2017

ahoj Mirka, chcela by som sa ti poďakovat za úžasný včerajší zážitok a tá masáž bola bombastická normálne ma vyliečila s pádu, čo ma seklo v krčnej chrbtici... fakt nový človek zo mňa Teším sa nabudúce :)