Yoni vajíčko červený achát

01.07.2018

Achát červený - karneol

Achat červený ja kameňom vlastnej osobnosti. Učí človeka veriť vlastnej osobe a vlastným rozhodnutiam. Človek dokáže s pomocou karneolu pochopiť vlastnú cenu a zmysel svojho života.Ukazuje človeku životnú cestu a pomáha mu otvárať nové dvere. Dodáva silu a odvahu kráčať za všetkým, čo si človek zaumieni. Odstraňuje negatívne postoje a motivuje k činom, ktorých sa človek neopodstatnene bo­jí.

Rovnako pomáha odstraňovať strach z verejného vystupovania. Chráni človeka pred negatívnymi vplyvmi z okolia, akými sú neopodstatnený hnev, odpor alebo závisť. Achat červený podporuje aj mnohé rozumové funkcie. Zvyšuje koncentráciu, čím pomáha v učení. Rovnako podporuje vnímavosť a analytické myslenie. Znižuje efekt dlhodobého stresu a únavy. Dodáva vitalitu a radosť do života.

Achát pomáha pri chudokrvnosti a menštruačné nepravidelnosti. Podporuje tráviaci trakt, odvod tukov a jedovatých splodín. Zmierňuje alergie a nechutenstvo, kameň vytrvalosti - oxid kremičitý s prímesou hliníka, vápnika, železa, mangánu.

Farba kameňa: červená, červenohnedá, oranžová, biela
Náleziská: po celom svete

vlastnosti:

Pomáha k sústreďovanie a stabilizáciu životnej energie. Podporuje koncentráciu, logiku a činorodosť. Pomáha prekonávať negatívne pocity a horkosť. Lieči vnútornú zlobu, posilňuje lásku a dobrú náladu. Užitočný pri citových sklamaniach.
Odstraňuje vnútorné napätie, apatia, letargiu, chorobnú pracovitosti a depresie. Posilňuje organizmus a znižuje nervozitu. Umožňuje nový pohľad na svet očami dieťaťa.

Liečebné účinky:

Priaznivo ovplyvňuje lymfatické sústavu, látkovú výmenu a hormonálnu produkciu žliaz. Reguluje srdcový rytmus a posilňuje krvný obeh. Pomáha pri chudokrvnosti a menštruačné nepravidelnosti. Pôsobí proti poruchám prekrvenia a proti chladným končatinám.
Podporuje tráviaci trakt, odvod tukov, jedovatých splodín a nečistôt. Zmierňuje alergie a nechutenstvo.

Znamenia: Býk, Rak
Čakra: 1. koreňová

Čistenie a aktivácia:

aspoň raz týždenne uložiť na noc do očistného roztoku obyčajnej soli alebo ho soľou zasypať a potom umyť vo vlažnej prúdiacej vode. Nabiť najlepšie lúče zapadajúceho slnka alebo na nepriamom slnku. Prudké slnko je vysušuje.

Cena: 38,-/3ks 45x30, 40x25, 30x20 

Cena: 23,-/1ks 40x30 so šnúrkou

poštovné + balné 4,50