Yoni vajíčko rodonit

01.07.2018

Rodonit je ružový, červený až čiernočervený kameň.

Pomáha nájsť citovú rovnováhu a hojí zranenia, ktoré v nás zostali z minulosti, prináša schopnosť odpúšťať. Tým, že vyvažuje prvky jin a jang a tiež telesnú a duševnú energiu nám môže pomôcť zostať v kľude pri stresových situáciách. Rodonit sa niekedy označuje aj ako kameň sebavedomia. Veľmi účinne posilňuje vieru v seba a tiež vieru vo vlastné rozhodnutie. Svojmu majiteľovi pomáha dosahovať najvyššieho možného potenciálu. Čistí a aktivuje činnosť srdca a srdečnej čakry, zvyšuje plodnosť a napomáha pri hormonálnej nerovnováhe.

Výber kameňa

Pri výbere kameňa sa môžete riadiť vlastnosťami polodrahokamov a vybrať si ten, ktorý je vám svojimi vlastnosťami sympatický alebo ktorého pomoc zrovna potrebujete. Alebo sa môžete úplne riadiť svojim pocitom a miesto študovania vlastností kameňa si vybrať ten, ktorý sa vám na pohľad "proste páči". Podobne postupujte pri práci s kameňom alebo pri očiste, hlavne je dôležité do ničoho sa nenútiť.

Starostlivosť o kameň

K očiste kameňov slúžia rovnaké zdroje ako k očiste človeka. To, čo prospieva nám, prospieva i energetickému vajcu. Je to tečúca voda, čerstvý vzduch, slnečné lúče, mesačný svit, láskyplná starostlivosť, meditácia.

Upozornenie

Veľkosť sa môže od uvedeného mierne líšiť a tiež farebne môže byť kameň odlišný od toho na fotografii - jedná sa o prírodninu, teda žiadne dva kamene nie sú totožné. Kamene sú leštené, ale drobné prasklinky či žilky sú ich prirodzenou súčasťou.

Cena: 13,-/1ks 45x 35     8 ks

poštovné + balné 4,50