Yoni vajíčko

01.11.2018

Čo je Yoni vajíčko?

Všetci by sme sa chceli cítiť dobre vo svojom tele, mali ho pevné, aby sme sa cítili sami sebou a aby sme dobre prežívali našu sexualitu s našimi partnermi.

Yoni vajíčko je názvov krásneho polodrahokamu opracovaného do tvaru vajíčka, vylešteného, tak ​​aby sa mohlo nosil vo vagíne.

"Yoni" je sanskrtské slovo, označuje ženské genitálie, čo znamená "posvätný priestor". Jeho symbol bol uctievaný vo východných kultúrach od dávnych čias na udeľovanie života, tvorivosti a lásky. Budeme používať termín "yoni", aby priniesol uznanie a uznanie - tak často chýbajúcemu v západnej kultúre - k tvorivej sile, ktorú má táto čarovná časť ženského tela.

Používanie kamenného vajíčka k posilneniu pošvy je cvičenie, ktoré vzniklo v starovekej Číne. Odhaduje sa, že ženy s kamennými vajíčkami praktizovali cvičenia pred ako 5000 rokov. Zasvecované boli jedine kráľovná, princezné a konkubíny kráľovského paláca. Mnohé z týchto žien, ktoré zvládli túto techniku, sa tešili veľmi dobrému zdraviu, zostali mladé a ich pohlavné orgány boli v starobe rovnako pevné a pružné, ako u mladých, nevydaných žien. V Číne sa používali vajíčka vyrezávané z nefritu, tak získali prístup k sexuálnej sile, prebudili zmyselnosť a tým udržali úžasné zdravie až do svojho veku. Až donedávna bola táto prastará tajná prax dostupná len členom kráľovskej rodiny a vyberala si taoistické praktiky.

Nižšie sú uvedené niektoré z mnohých výhod, ktoré môžete zažiť, ak pravidelne pracujete s Yoni vajíčkom:

- Zvýšte si libido a prebudíte svoju zmyselnosť.

- Zvýšte si prirodzené mazanie aj po menopauze.

- Vyváži sa hladiny estrogénu.

- Zoznámite sa s vaším yoni úzkom. Začnete si rozvíjať milujúci vzťah s vašou yoni, celým telom a nakoniec sami so sebou.

- Môžete prekonajte niektoré problémy s neplodnosťou.

- Táto prax vám pomôže napraviť poškodené nervové zakončenia a urýchliť regeneráciu tela, ktoré vznikli po pôrode ako zranenie menšieho roztrhnutia tkaniva.

- Posilníte panvové dno, tak aby ste pomohli zabrániť inkontinencii a zabránili prolapsu maternice v budúcnosti.

- Získajte kontrolu nad vaginálnymi svalmi a zlepší sa vám milenecké prežívanie. Zvýšte dôveru v seba.

- Je vhodné pri PMS, menštruačných kŕčoch a trvanie menštruácie.

- Zlepší celkové zdravie a pohodu.

- Cvičenie s Yoni vajíčkom pomáha nielen spevniť vaginálne steny, taktiež prebúdza tkanivá, orgány a svaly, podporuje nový rast nervov a zvyšuje celkovú citlivosť. To vám umožní zažiť radosť, ktorú ste ani nevedeli, že je to možné. Buďte pripravené zažiť nové druhy orgazmu. Ak ste predtým nikdy nemali vaginálny orgazmus, usilovná prax môže toto zmeniť a otvoriť úplne nové pocity a potešenie.Vajíčka Yoni nie je len skvelým doplnkom, ktorý vám dodá kúzlo, nie je to len skvelý nástroj pre cvičenia kegel ale aj spôsob, ako udržať zdravie, mať lepšie orgazmy a viac prežívať milovanie. Vajíčka Yoni sú starodávnym, posvätným nástrojom na duchovnú transformáciu.

zdroj: https://yoniegg.com/what-are-yoni-eggs/

Seminár zameraný na prácu s vajíčkom: