Tantra jóga začiatočníčky

10.01.2018

Milá ženička, pozývame ŤA do sveta ŽENSTVA. Je to práve pre ženy, ktoré potrebujú načerpať ženskú energiu.

,,Cvičenie, ktoré muž nesmie vidieť, Tanec, ktorý muž musí vidieť.,,

Naučíš sa MATERSKÝ OKRUH - štyri základné ženské asány.

Nájdeš v sebe hravosť malého šťastného dievčatka, nájdeš v sebe ženu krásku, divošku, kňažku, kráľovnú, milenku. Budeš tancovať pre seba, spájať sa s matkou zemou, pracovať s dynamikou panvového dna, spevňovať ho, meditovať, relaxovať. Vyskúšaš si aj svoju tvorivosť a kreativitu.
Keď je žena šťastná je šťastná celá rodina, to šťastie prináša žena so svojho vnútra, toto nekúpiš, toto sa dá len zažiť.

               dochádzkový šesťmesačný kurz

Nájdeš v sebe hravosť malého šťastného dievčatka, nájdeš v sebe ženu krásku, divošku, kňažku, kráľovnú, milenku. Budeš tancovať pre seba, spájať sa s matkou zemou, pracovať s dynamikou panvového dna, spevňovať ho, meditovať, relaxovať. Vyskúšaš si aj svoju tvorivosť a kreativitu.Keď je žena šťastná je šťastná celá rodina, to šťastie prináša žena so svojho vnútra, toto nekúpiš, toto sa dá len zažiť.

Tantra jóga - Mohendžodáro je skoncipovaná na vrátenie sa do svojej VNÚTORNEJ SILY.  Je to v prvomrade zážitkový, intenzívny seminár ktorého témou bude spojenie sa s divoškou, s matkou Zemou - ukotvenie sa, spojenie sa s archetypom krásky , ošklivky - prijatie vlastného tela, spojenie sa s archetypom kňažky (múdrej ženy), čarodejky - meditácia lona, spojenie s archetypom kráľovná - práca s emóciami, hysterky - explózia na dennom poriadku a s archetypom milenky - láska, milovanie samej seba, prostitutky - odpojenie od zmyslov, od tela, ďalej nás čaká liečenie nášho lona, starých a nedokončených vzťahov, esencia muža a ženy, jemný a vedomý dotyk.

Tantra jóga vnútorná sila k sebe je zameraná na spojenie tela a duše, na uvoľnenie sa do svojej energie, na plynutie a byť prúdom života ako vo vnútri tak vonku. Ženský kruh je priestorom, ktorý máš sama pre seba, pre svoj dych. Je priestor pre vlastné spoznávanie a zdieľania v bezpečnom kruhu iných žien. Ženský kruh je miesto, ktoré podporuje tvoju ženskosť, jemnosť ale aj silu, tvoju jedinečnosť a krásu. Ženský kruh pomáha lieči vzťahy medzi ženami. Pomáha nám byť v spojení so svojimi ženskými kvalitami ako je citlivosť, hĺbka, emócie. V kruhu žien sa môžeš uvoľniť a byť naozaj sama sebou, dotknúť sa aspektu bohyne, ktorá žije v každej žene.

Nájdeš v sebe hravosť malého šťastného dievčatka, nájdeš v sebe ženu krásku, divošku, kňažku, kráľovnú, milenku. Budeš tancovať pre seba, spájať sa s matkou zemou, pracovať s dynamikou panvového dna, spevňovať ho, meditovať, relaxovať. Vyskúšaš si aj svoju tvorivosť a kreativitu.
Keď je žena šťastná je šťastná celá rodina, to šťastie prináša žena so svojho vnútra, toto nekúpiš, toto sa dá len zažiť.Čo Ťa v kruhu čaká?

- ženské asány - Mohendžodáro - tanra joga pre ženy

- relaxačné a dýchacie techniky

- meditácie v tanci a pohybe, OSHO meditácie

- vedomá práca s telom, liečenie

- vedomý dotyk

- spontánny tanec a uvoľňovacie techniky

- katarzné techniky

- vedené meditácie a vizualizácie

- práca s rodovou líniou matky

- ženské archetypy

- vzájomné zdieľanie a podpora

- archetypálne konštalácie

Program je zameraný: na spevnenie panvového dna, uvedomenie si svojho lona, jeho pocítenie, na spojenie sa so svojou vnútornou ženou, na rozprúdenie sexuálnej energie, na rozvádzanie sexuálnej energie do celého tela, na zharmonizovanie energetických centier, na prácu s dychom, aspekty ženy. Je obohatený o bioenergetické cvičenia. Program bude poprepletaný tancom, hovorenými a Oshovými meditáciami.

Skúsenosti žien

https://www.mirunka.sk/skusenosti-zien/


teším sa na Vás

mohendžodáro