Mohendžodáro kurz v Lipt. Mikuláši

06.10.2024
 

6.október, 3.november, 1.december/2024

12.január, 2.február, 2.marec, 6. apríl, 4. máj /2025

od 16,00 do 19,00

Liptovský Mikuláš

Čo si priniesť? Sukňu, deku a šatku.

CENA za kurzovné: 248,-

REGISTRÁCIA:

MUDr. Monika Síčová je zakladateľkou mohendžodára. Mohendžodáro Vám umožní prijať Vašu ženskú intuíciu a silu, objavíte vlastné kúzlo. Aktivuje energiu panvového dna a cez srdce ju rozvádza do celého tela. Harmonizuje hormonálny systém ozdravuje a spevňuje panvové dno. Podporuje ženskosť, sebaúctu, láskavosť, vonkajšiu a vnútornú ženskú krásu.

- UKOTVENIE   

- KRÁSKA    

- KŇAŽKA   

- HEREČKA  

- HOJNOSŤ

- MILENKA    

- SEBALÁSKA

- TVORIVOSŤ

Dátumy sú predbežné - môžu sa zmeniť

Pozývam ťa, milá Ženička, do tajuplného spoločenstva ženského kruhu, bezpečného spoločenstva žien, kde ťa čaká priestor pre teba samú a tvoj rozvoj, pre tvoju cestu. Po tisíce rokov sa ženy schádzali, aby si odovzdávali ženskú múdrosť, aby sa učili o ženskej sile, o posvätnosti ženského tela a jeho cyklov. Aby v "ženskom klane" našli svoje korene, z ktorých môžu ako ženy rásť, kvitnúť a prinášať plody do svojho spoločenstva.

Ženský kruh je priestorom, ktorý máš sama pre seba, pre svoj dych. Je priestor pre vlastné spoznávanie a zdieľania v bezpečnom kruhu iných žien.

Ženský kruh je miesto, ktoré podporuje tvoju ženskosť, jemnosť ale aj silu, tvoju jedinečnosť a krásu.Ženský kruh pomáha lieči vzťahy medzi ženami. Ženský kruh nám pomáha byť v spojení so svojimi ženskými kvalitami ako je citlivosť, hĺbka, emócie.V kruhu žien sa môžeš uvoľniť a byť naozaj sama sebou, dotknúť sa aspektu bohyne, ktorá žije v každej žene.

Nájdeš v sebe hravosť malého šťastného dievčatka, nájdeš v sebe ženu krásku, divošku, múdru ženu, milenku, ženu, ktorá vie narábať s emóciami. Budeš tancovať pre seba, spájať sa s matkou zemou, pracovať s dynamikou panvového dna (PD), spevňovať PD, meditovať, relaxovať. Vyskúšaš si aj svoju tvorivosť a kreativitu.
Urob si čas pre seba. Keď je žena šťastná je šťastná celá rodina, to šťastie prináša žena so svojho vnútra, toto nekúpiš, toto sa dá len zažiť.

Čo Ťa v ženskom kruhu čaká?

- ženské asány - mohendžodáro

- relaxačné a dýchacie techniky

- dynamické meditácie (meditácie v tanci a pohybe, OSHO meditácie)

- vedomá práca s telom, liečenie

- vedomý dotyk

- spontánny tanec a uvoľňovacie techniky

- katarzné techniky

- práca s rodovou líniou matky

- ženské archetypy

- vzájomné zdieľanie a podpora

Raz do mesiaca sa budeme venovať jednej zo štyroch základných asán cvičenia Mohendžodáro - Príbeh Ženstva, Vnútorný zrak, Pohľad do vesmíru, Šťavnatá jóni a na záver kurzu spojíme všetky štyri asány do Materského okruhu - základnej zostavy cvičenia Mohendžodáro.

Je v mojom záujme, aby sa ženy na kurze cítili uvoľnene a bezpečne a z tohto dôvodu sa snažím, aby dochádzkové kurzy prebiehali ako uzatvorené skupiny, čo znamená, že počas rozbehnutého kurzu už nie je možné sa do skupiny pridať. Týmto opatrením sa usilujem vytvoriť bezpečné prostredie pre duchovnú prácu žien v skupine a priestor pre prehĺbenie vzájomnej dôvery a vzťahov.

Sprevádza Vás bude:

lektorka HJT a Mohendžodára Mirunka Hazuchová