Obnovujúci balzam z výťažku ženšenu

01.06.2017

Obnovujúci balzam s výťažkom ženšenu

Na stav vlasov pôsobí veľa faktorov: nezdravá strava, stres, tehotenstvo, agresívne vplyvy životného prostredia, spaľujúce slnko, suchý vzduch. Vážne poškodenie našich vlasov spôsobujú nekvalitné farby na vlasy, trvalá a ďalšie chemické pôsobenie, pretože sa poškodzuje takzvaná F-vrstva - prírodný ochranný film. Tento ochranný film sa skladá z tenkej ochrannej vrstvy mastných kyselín, ktorá pomáha udržať hodnotu pH a rovnako aj odpudzuje vodu z povrchu vlasov. Táto vrstva je nevyhnutná pre udržanie celistvosti povrchu vlasov, aby boli vlasy hladké a lesklé. Ak táto ochranná vrstva chýba, vlasy vyzerajú bez života, sú krehké a porézne.

Na rozdiel od pokožky, vlasy nemajú schopnosť samoobnovenia. Vlasy potrebujú pomoc zvonku.

Aktívne zložky:
  • Výťažok zo ženšenu - stimuluje výmenné procesy, nasycuje vlasovú pokožku komplexom vitamínov a mikroprvkov, má posilňujúce, imunostimulačné a antioxidačné vlastnosti.
  • Výťažok z aloe vera - vyživuje a hydratuje vlasy, normalizuje produkciou mazových žliaz a udržuje vlasy dlho čisté.
Pôsobenie obnovujúceho balzamu s koreňom ženšenu:
  • chráni vlasy pred stratou vlhkosti a pôsobením negatívnych faktorov životného prostredia
  • obnovuje poškodenú štruktúru vlasov, stimuluje ich rast
  • zabraňuje vzniku lupín

Nepoužíva sa len ako balzam na vlasy. Pri nádche vniknú cez kožu do krvi účinné látky a uvoľní nádchu. Tiež extrémne rýchlo dokáže vyliečiť rany, poštípané alebo svrbivé miesta, popáleniny, ekzémy.

Použitie: Po umytí vlasov naneste rovnomerne balzam a nechajte pôsobiť 2-3 minúty a potom vlasy opláchnite. Už po druhom použití pocítite zmenu. Pri použití na kožu naneste na postihnuté miesto. Obnovujúci balzam na vlasy s extraktom ženšenu sa odporúča používať v kombinácii s vyživujúcim šampónom s koreňom ženšenu.

https://www.mirunka.sk/l/vyzivujuci-sampon-z-korena-zensenu/

Balenie: 500 g

Kód produktu: 20124                 cena 13,90

Výsledky používania vyživujúceho šampónu s koreňom ženšenu a balzamu s extraktom ženšenu:

Pred použitím prípravku sa odporúča spraviť fotku a porovnať ju neskôr s fotkou po používaní šampónu a balzamu.

Krásne a zdravé vlasy vždy priťahujú pozornosť a umožňujú žene cítiť sa zvodne a neodolateľne. Pomerne často úchvatné vlasy nie sú darom prírody, ale výsledkom správnej domácej starostlivosti o vlasy. Dokonca aj krásne vlasy môžu vyzerať nezdravo a bez života, ak sa o ne staráme nesprávne. Jedným z najjednoduchších spôsobov starostlivosti o vlasy je ich umývanie. Povieme si, čo je tak ťažké na umývaní vlasov? Speniť šampón, opláchnuť vodou a hotovo. Ale skutočnosť je iná:
  • Veľmi dôležité je vybrať ten správny šampón, ktorý vyhovuje vášmu typu vlasov. Po umytí šampónom je nevyhnutné použiť balzam na vlasy alebo kondicionér, aby boli vlasy hladké, pružné a lesklé.
  • Ďalším pravidlom starostlivosť o vlasy - neumývať vlasy príliš horúcou vodou. Horúca voda poškodzuje vlasy a môže byť aj príčinou ich vypadávania. Umývať vlasy je lepšie vlažnou vodou a na konci umývania je dobre opláchnuť vlasy chladnou vodou. To pomôže pridať vlasom zdravý lesk.
  • Správne stravovanie je kľúčovým prvkom v starostlivosti o vlasy. Ak chceme, aby naše vlasy vyzerali zdravo a krásne, je veľmi dôležité, aby boli v potrave prvky zo všetkých hlavných skupín potravín - zrná, strukoviny, mliečne výrobky, čerstvé ovocie a zelenina, mäso a ryby. Zdravé stravovanie je nevyhnutné nielen pre krásu vlasov, ale je aj kľúčom k mladosti a k zdraviu celého organizmu. Nezabudnite každý deň piť dostatok čistej vody.