Leana eggs

30.08.2017

Problémy s menštruáciou
môžu súvisieť s pomýlenými predstavami, ktoré dievča počuje od inej ženy, že menštruácia prichádza každý mesiac spoločne s nepohodlím a bolesťami. Môžu vyjadrovať ťažkosti prijať svoju ženskú rolu, buď že dievča videlo, ako je matka ovládaná a podrobovaná otcovi, vedľa ktorého bola druhoradá, alebo že cíti, že nie je jednoduché zaujať miesto ženy vo svete z veľkej časti riadenom mužmi. Môže tiež súvisieť so sexuálnym zneužívaním a traumami, ktoré boli na žene napáchané.
Napríklad to môže byť trauma z bývalého vzťahu, v ktorom nebola čista láska ale muž mal predstavu, že milovanie je tzv. udieranie údom. Takéto zaobchádzanie s vagínou, vedie k postupnej necitlivosti. Skratka a prosto, žena sa nedokáže počas milovania na toľko uvoľniť aby prežila plnohodnotný orgazmus ale väčšinou zažije iba slabú expanziu alebo žiadnu, len výnimočné zažije kvalitný orgazmus.

Je potrebne dať pozornosť svojmu pohlaviu, ženskej moci, nespokojnosti so sexom alebo svojou rolou ženy, téma podriadenosti, upúšťanie od svojej vlastnej vôle, súvisia so vzťahom s matkou, zmenou, pocitom viny a strachom. Je to výzva- objavovať riešenia obmedzeného programu , teda oslobodiť sa od pomýlených predstav tykajúcich sa ženstva, zmieriť sa s rolou ženy a objaviť pozitívne aspekty a obdobia v živote ženy.
Žena má právo vyžarovať rešpekt a mať potrebu byť chápaná svojim partnerom v čase pred menštruáciou. Máte podporu a pochopenie toho, koho milujete? Nezavrhla ste sa ako žena alebo matka? Necítite hnev voči nejakému mužovi alebo voči mužom celkovo?
Strata menštruačného krvácania - položte si otázku.
,,Robí mi ťažkosti prijať svoju citlivosť, zraniteľnosť a údel ženy?"

Jedným z riešení je aj Vaginálne nefritové vajíčko pomocou cvičenia vaginálnej jogy, ktoré je určene predovšetkým na posilnenie panvového dna.
Objavenie sily svojho panvového dna- vagíny a znovu nadobudnutie svojej ženskosti. Na kultiváciu ženskej sexuálnej energie.
Okrem toho, že nefritové vajíčka posilňujú steny panvového dna, predstavujú aj benefity v oblasti brušnej steny. Cvičením sa zároveň posilňuje aj konečník, močová trubica a je preukázateľné, že ženy ktoré ovládajú svoje panvové dno, netrpia problémy ani s inkontinenciou moču.
Zároveň detoxikuje vagínu, keďže liečive kamene sú všeobecne známe v rituáloch, kde majú svoje nezastupiteľné miesto pre ochranu a okrem toho nasávajú na seba ťažké energie. :)
Ďalší benefit ocení predovšetkým váš partner, pretože ovládaním stien panvového dna podporíte jeho sexuálnu energiu, žena dokáže vedome sťahovať, steny vagíny.
Používanie nefritového vajíčka zároveň podporuje mazanie a vaginálnu vlhkosť.
To je preukázateľné už po par dňoch používania, ktoré si žena prirodzene všimne.
Menštruácia je pravidelnejšia a taktiež menštruačne bolesti bežne vymiznú.
Takú silu má keď venujete pozornosť svojej vagíne a pravidelne cvičte vaginálnu jogu.
Pritom stačí iba 10minut denne. :)

Skratka a prosto svoje ženstvo a sexuálnu energiu ma žena v svojej réžií a pod svojou kontrolou.

zdroj: https://www.facebook.com/leana.n.jolly/posts/1431787380236358

Na víkendový seminár, na prácu s vajíčkom sa môžete prihlásiť:

Príde aj Leana autorka článku :))) aj s vajíčkami :)

https://www.mirunka.sk/l/cesta-zeny-mudra-zena/