ClaryCalm

01.06.2017

Clary calm

Je zmes olejov, ktoré sa tradične používali na vyrovnanie hladiny hormónov a pomoc pri symptómoch PMS predmenštruačného syndrómu). Taktiež je nápomocný pri prechode.

Táto zmes poskytuje pomoc tínedžerkám, ktoré začínajú s menštruáciou, ktorejkoľvek žene s PMS, ženám v prechode a každému (aj mužom), kto trpí hormonálnou nerovnováhou vzhľadom na chirurgickú, chemickú, alebo riadiačnú liečbu.

Oleje v tejto zmesi sú: Harmanček, céder, ylang ylang, muškát, fenikel, mrkvové semienko, palmarosa a vitex.

Mesačná zmes poskytuje dočasnú úľavu od emočných výkyvov spojených s menštruačným cyklom.

Céder je protiplesňový, antiinfekčný, a antiseptický, Uvoľňuje napätie, podráždenosť a nespavosť. Navyše céder podporuje získanie širšej vízie, podporuje sústredenie a motiváciu.

Olej z mrkvového semienka efektívne čistí krv, povzbudzuje pečeň, znižuje zápal a upokojuje nervy. Tiež pomáha pri žlčníkových potiažach a kožných problémoch.

Olej z palmarosy pomáha proti bolesti, nepohodliu a infekciám - cystitíde, zápale močového mechúra a zápale pošvy. Zmierňuje horúčku a zmierňuje príznaky chrípky a nádchy. Podporuje zotavenie pri chronickej únave, nervovom vyčerpaní, alebo strese. Upokojuje a pozdvihuje emócie, zatiaľ čo osviežuje myseľ a čistí myšlienky.

Vitexový olej sa už stáročia používa na ženské záležitosti a fyzické problémy. Tento olej vyrovnáva hormóny, zmierňuje tažké menštruačné kŕče a tok, prečisťuje črevá, upokojuje hemoroidy, uľavuje od bolesti hlavy, pomáha pri bolesti kĺbov a svalov a balancuje sexuálnu túžbu. Niektoré ženy hovoria, že im pomohol obnoviť fungovanie vaječníkov a rovnováhu v celom tele po tom ako prestali brať hormonálnu antikoncepciu.

Počas menopauzy, ženy hlásia, že zmierňuje symptómy zmätenosti, depresie, návalov, podráždenosti a nervozity.

Vyberte si jeden, alebo viac z týchto spôsobov použitia na dosiahnutie rovnováhy:

 • Nanášajte na zápästia, alebo členky každé ráno a večer
 • Naneste na kosti za ušami
 • Naneste na predlaktia zvnútra
 • Pri kŕčoch nanášajte na podbruško
 • Naneste na spánky pri bolestiach hlavy, alebo na prečistenie myšlienok, keď pociťujete "hmlu"
 • Difúzujte na pozdvihnutie nálady

Muži môžu túto zmes použiť na mentálnu stabilitu a pozdvihnutie nálady za určitých okolností, napríklad pri hormonálnej nerovnováhe spôsobenej dlhodobým používaním bublinkových nápojov. Hormonálna nerovnováha sa dá zistiť testami a mnohí ľudia ju majú aj vďaka konzumácii jedál s chemickými prísadami.

Solace monthly Blend for women - olej zraniteľnosti pre ženy

Mesačná zmes podporuje teplo vo vzťahoch, stabilizuje emocionálnu nerovnováhu a opatruje pestuje emocionálnu intimitu. Je to vynikajúca zmes pri tehotenstve a počas pôrodu, lebo umocňuje vzťah matka-dieťa. Táto zmes pomáha ženám akceptovať ich materinské inštinkty a starostlivosť o druhých.
Solace pomáha vzťahom, tým že učí jednotlivca aby bol citovo otvorený až zraniteľný. Upokojuje strach z odmietnutia a pripravuje človeka na prijatie skutočného tepla a lásky vo vzťahu. Tiež podporuje pocity empatie s druhými tým, že im umožňuje prijímať myšlienky, pocity a potreby druhých ľudí. Solace funguje ako veľmi účinný citový stabilizátor, najmä počas menštruácie a menopauzy. Uvoľňuje emocionálne napätie v reprodukčných orgánoch a pomáha uvoľniť človeka z očakávania utrpenia a bolesti v súvislosti s mesačným cyklom. V skratke, mesačná zmes podporuje emocionálnu intimitu a asistuje človeku pri citovej rovnováhe.
DoTERRA zmes CPTG esenciálnych olejov, ktoré boli bežne používané na vyrovnávanie hormonálnych úrovní, kontrole pred menštruačného syndrómu a prechodu do menopauzy. Dodáva sa v pohodlnej 10 ml guličke. Táto zmes je bezpečná pre ženy všetkých vekov na dočasnú fyzickú a emocionálnu podporu pri riešení nepríjemných prejavov spojených s pred menštruačným syndrómom a prechodom do menopauzy.

Pri problémoch:

 • Kŕče
 • Nevoľnosť
 • Návaly tepla
 • Emocionálne výkyvy
 • Nezraniteľnosť
 • Stráženie
 • Uzavretosť
 • Strach z menštruácie a menopauzy

Návod na použitie:
Použite lokálne na brucho, hruď, spodok nôh alebo zátylok na úľavu od syndrómov spojených s pred menštruačnými syndrómom a prechodom.
Solace zmes esenciálnych olejov môže byť použitý aromaticky a to tak, že dáte trochu oleja do dlaní a priložíte k nosu, zhlboka inhalujete.

Zloženie zmesi:
Šalvia, Levanduľa, Bergamot, Harmanček Rímsky, Cédrové drevo, Ylang Ylang, Muskát, Fenikel, Mrkvové semienko, Palmarosa, Vitex (casteberry)

Varovanie:
Môže dráždiť kožu. Skladujte mimo dosahu detí. Vyvarujte sa dotyku s okom. Nepoužívajte do uší a lokálne aj do nosa. V prípade precitlivenosti kože používajte frakcionovaný kokosový esenciálny olej.

Ak Vás oleje zaujali a chceli by ste sa o nich dozvedieť viac, poradiť, vyskúšať ich alebo niektorý z nich kúpiť, neváhajte ma kontaktovať e-mailom
tiande.mirunka@gmail.com

Part číslo: 35270005        cena: 39,20

zDROJ:https://esencialneoleje.sk/mesacna-zmes-zeny-clary-calm/