Yoni vajíčko jaspis kambaba

01.01.2018

JASPIS KAMBABA

Jaspis kambaba alebo tiež jaspis krokodíl je hornina zložená z kremenných hmôt, živca, tmavého amfibolu a ďalších minerálov.

Všetky jaspisy sú ideálnymi kameňmi pre ženy, mierni príznaky PMS, tíši menštruačné bolesti a návaly v menopauze. Zahrievajú končatiny a uzemňujú. Udržujú v rovnováhe jin a jang, telo a dušu, rozum a city. Pomáhajú zdarnému dokončeniu plánov a zámerov bez zbytočných odkladov. Podporujú v asertivite a čestnom správaní, pohlcujú negatívne energie. Sú účinné proti prokrastinácii.

SEMINÁRE: https://www.mirunka.sk/seminare-a-kurzy/

Vlastnosti Jaspisu
Jaspis je známy ako "najlepší živiteľ". Ponúka oporu a pomoc vo chvíľach stresu, prináša kľud a uvedomenie celku. Používa sa pri liečbe, zjednocuje všetky aspekty života. Jaspis pripomína ľuďom, aby si vzájomne pomáhali. Harmonizuje čakry a dá sa použiť k ich správnemu nastaveniu. Každá farba jaspisu prináleží jednej čakre. Tento kameň pomáha pri šamanských cestách a spomínaní si na sny. Zaisťuje ochranu a uzemňuje energiu tela. Pohlcuje negatívne energie a súčasne prečisťuje a uvádza do rovnováhy čakry a auru. Jaspis udržuje vyvážený pomer medzi zložkami jin a jang a súčasne zaisťuje rovnováhu duševnej, citovej a telesnej roviny s éterickou ríšou. Odstraňuje z prostredia elektromagnetické a iné znečistenie vrátane radiácie. Pomáha tiež pri prútkarení.
V duševnej rovine prináša jaspis svojmu nositeľovi odhodlanie k naplneniu všetkých zámerov. Dodáva odvahu preniknúť dôrazne ku koreňu problému. Súčasne podnecuje čestné správanie k sebe samému. Ponúka pomoc počas konfliktov, ku ktorým v živote nevyhnutne dochádza.
V duševnej rovine napomáha jaspis pri rýchlom uvažovaní. Zvyšuje organizačné schopnosti a schopnosť posudzovať veci ako celok. Povzbudzuje rozvoj predstavivosti a premenu myšlienok na činy.
Na fyzickej rovine predlžuje sexuálnu rozkoš. Prináša pomoc počas dlhodobých chorôb alebo hospitalizácie a dodáva telu energiu.

Liečebné využitie
Jaspis podporuje obehový systém, trávenie a funkciu pohlavných orgánov. Udržuje rovnováhu minerálnych látok v tele. Zvlášť dobre účinkuje ako drahokamový elixír, lebo v takej podobe nevyvoláva príliš veľké telesné podráždenie.

Vlastnosti - JASPIS KAMBABA

- prináša radosť, pokoj a mier, sebadôveru

- podporuje tvorivú vizualizáciu, posilňuje sebavedomie, znižuje stres, uzemňuje, harmonizuje

- pomáha splniť naše predsavzatia a plány, učí nás nezištnosti a skromnosti

- pomáha v liečení emócií, citov, relaxácií, uvoľniť sa, posilňuje energie jing a jang, ochraňuje pred negatívnymi energiami, zlými snami

- pomáha v duchovnom živote, pri meditáciách, astrálnom cestovaní, spomenúť si na minulé životy

Liečivé vlastnosti - JASPIS KAMBABA

- posilňuje imunitný a nervový systém, žalúdok, črevá, slezinu, žlčník

- napomáha pri epilepsii, zápche, menopauze, tráviacich problémoch, chorobách pohlavných orgánov, doliečovaní, rekonvalescencií, po chorobe, úraze, pri vyčerpaní

- regeneruje tkanivá, posilňuje a dodáva energiu

- detoxikuje, očisťuje telo od škodlivých a odpadových látok

- pomáha pri škodlivom žiarení, rádioaktivite, elektromagnetizme

OČISTA: pod tečúcou vodou, na hematatitovej drti

NABÍJANIE: na nepriamom slnečnom svetle

Krajina pôvodu: Madagaskar

Jaspis kambaba má priaznivý vplyv na pľúca. Prináša nám vyrovnanosť a harmóniu a vyvoláva v nás pocit súznenia s prírodnými zákonitosťami. Pomáha organizmu zbavovať sa škodlivých látok, má očistný účinok na žlčník.

JASPIS KAMBABA:

- najstaršia známa fosília, riasa stará 3 miliardy rokov

- je odroda kremeňa (SiO2), konkrétne chalcedónu

- jeho farba je veľmi premenlivá, môže byť biely, modrý, červený, zelený, hnedý aj čierny

- náleziská: Austrália, Venezuela, India, Nemecko, Rusko, USA, Uganda

Cena: 13,-/1ks 45x 35  1 ks

poštovné + balné 4,50