Prečo praktizovanie s yoni vajíčkom

11.08.2017

Pozrime sa hlbšie na to, prečo praktizovanie s Yoni vajíčkom vytvára tak hlboký efekt.

Panvové dno je veľká skupina svalov, ktoré tvoria "košík" alebo membránu, ktorá podporuje všetky naše vnútorné orgány. Pri praktikách z východu ako je jóga, Tai Chi, Qigong a brušné tance, sa veľký dôraz kladie práve na cvičenia v panvovým dnom. Hovorí sa, že životná sila, prána alebo chi uniká z panvového dna, stráca sa, ak sú svaly slabé. Táto energia životnej sily je nevyhnutná pre udržanie vysokej úrovne energie a dlhovekosti.

V modernom svete, hlavne pri práci za pracovným stolom, za ktorým strávime dlhú dobu ale aj ak chodíme cvičiť niekoľkokrát týždenne do fitnes centra nezapájame svaly panvového dna prakticky nikdy. To vedie k problémom v oblasti reprodukčného zdravia, k bolestivej menštruácii, k strate citlivosti a k pocitu celkovej nízkej energii až vyčerpaniu.. V skutočnosti je hlavným vinníkom reprodukčného ochorenia nedostatok prietoku krvi do tejto oblasti tela. Navyše väčšina z nás je 24 hodín denne a 7 dní v týždni v našich hlavách a úplne je odpojená od svojho tela, hlavne v časti pod pásom nadol.

Liečte svoje telo a prebudíte zmyselnosť. Mnoho žien v našej kultúre má problémy s prežívaním orgazmu. Hlavným dôvodom je odpojenie od tela a hlavne "dole". V dôsledku traumy, negatívnych emócií uložených v tkanive, vyrastajúceho v sexuálne represívnej kultúre, vnímaného alebo skutočného opustenia alebo jednoduchého nedostatku cvičenia a pozornosti , Mnohé ženské genitálie sú znecitlivené, slabé a suché. Sexuálne orgány u väčšiny, či všetkých žien skutočne potrebujú nežnú milujúcu pozornosť!

Keď cvičíte s Yoni Egg, zapojíte svaly pošvy, panvového dna a uvedomíte si svoje pohlavné orgány. Váš mozog začína vytvárať nové neurónové spojenia nový vzájomný vzťah s týmito oblasťami tela. Nové nervové zakončenie sa tvorí priamo v tkanive, čo zvyšuje citlivosť.

Skúste sa opýtajť svojho trénera v telocvični a on vám povie, že čím viac trénujete sval, tým viac nervových zakončení sa rozvíja. Hádajte, čo to znamená pre vašu smyslnosť a sexuálny život? Yoni prax stimuluje bartolínové žľazy vo vnútri vagíny, ktoré sú zodpovedné za prírodné mazanie.

Jeden z prvých účinkov, ktoré ženy pozorujú, je zvýšená šťavnatosť. To je zvlášť dôležité pre ženy po menopauze. Vajcia Yoni je úžasný nástroj, ktorý pomáha obnoviť pružnosť a pružnosť našich pohlavných orgánov ako pred pôrodom. Vajíčko je tiež fantastické pre prevenciu prolaps a liečenie inkontinencie. Existujú Yoni Vajíčka špeciálne navrhnuté na prípravu žien na pôrod.
Staňte sa omnoho viac orga- mický.

zdroj:https://yoniegg.com/what-are-yoni-eggs/

víkendový seminár na prácu s vajíčkom

https://www.mirunka.sk/l/energetic-egg-tao-a-zenska-sila/