Myrha - olej Matky zeme

16.10.2017

Olej Matky Zeme

Myrhový olej vyživuje vzťah duše k jej pozemskej matke a k zemi. Tento olej podporuje ľudí, ktorí mali narušené pripútanie dieťa-matka. Či je to rozdelenie medzi dieťaťom a jeho biologickou matkou, alebo so samotnou matkou zemou. Myrha môže pomôcť preklenúť priepasť a vyliečiť narušenia. Rozdelenie, alebo nedostatok pripútania sa môže vzťahovať na adopciu, traumu pri pôrode, podvýživu, zážitky opustenia, alebo iné záležitosti z detstva. Myrhový esenciálny olej pomáha duši, aby cítila lásku a vyživujúcu prítomnosť "Matky." Podobne ako kolostrum z materského mlieka, ktoré je bohaté na živiny, myrhový olej ochraňuje ľudí pred nepriaznivými a škodlivými vplyvmi sveta. Ako teplo lásky k jej dieťaťu, myrha pomáha ľuďom, aby sa cítili isto a v bezpečí.
Keď sa naruší napojenie matka-dieťa, duša môže stratiť svoju detskú schopnosť dôverovať. Pocity dôvery vystriedajú pocity strachu a viera, že život je nebezpečný. Myrha pomáha ľuďom, aby zanechali strach. Prostredníctvom znovuobnovenia zdravého spojenia so zemou a so svojou vlastnou matkou, myrha zažína v duši dôveru. Keď sa človek učí znovu žiť v dôvere, viera v dobro života sa navracia a duša sa cíti bezpečnejšia a že je viac doma na zemi.

Podobné oleje: Zmes pre ženy, Mesačná zmes, Kadidlo , Uzemňujúca zmes.

Popis produktu olej MYRRHA doterra

Historicky sa myrha používala mnohými spôsobmi, od meditácie, až po bazamovanie v starom Egypte. Súčasní bylinkári často odporúčajú myrhu pre jej čistiace schopnosti, obzvlášť na ústa a hrdlo. Myrha je tiež skvelá na upokojenie pokožky. Na aromatické, alebo masážne použitie.

Pri problémoch:

 • Kašeľ
 • Rezné poranenia a rany
 • Dermatitída
 • Hnačka
 • Zápal ďasien a ústnej dutiny
 • Hemoroidy
 • Tráviace problémy
 • Kožné problémy
 • Bolesti žalúdka
 • Kvasinkové infekcie
 • Proti zubnému kazu a ochoreniu ďasien

Typické aplikácie: Aromatický - Myrhový olej prinavracia vzťah duše k jej pozemskej matke a k zemi. Či je to rozdelenie medzi dieťaťom a jeho biologickou matkou, alebo so samotnou matkou zemou. Myrha môže pomôcť preklenúť priepasť a vyliečiť narušenia. Rozdelenie, alebo nedostatok pripútania sa môže vzťahovať na adopciu, traumu pri pôrode, podvýživu, zážitky opustenia, alebo iné záležitosti z detstva. Myrha pomáha duši, aby cítila lásku a vyživujúcu prítomnosť "matky". Podobne ako kolostrum z materského mlieka, ktoré je bohaté na životný, myrhový olej ochraňuje ľudí pred nepriaznivými a škodlivými vplyvmi sveta. keď sa naruší napojenie matka-dieťa, duša môže stratiť svoju detskú schopnosť dôverovať. Pocity dôvery vystriedajú pocity strachu a viera, že život je nebezpečný. Myrha pomáha ľuďom, aby zanechali strach. Prostredníctvom znovu obnovenia zdravého spojenia so zemou a so svojou vlastnou matkou, myrha zažína v duši dôveru.

Vnútorne - 1-2 kvapky do malého množstva vody alebo agáve alebo medu sa odporúča ako riešenie na bolesti žalúdka, úľavu od kašľa a tonzilitídy (zápal mandlí).

Na telo - Kloktajte alebo aplikujte priamo na postihnuté miesta pri riešení problému ústnej dutiny, ďasien a hrtana. Môže byť aplikovaná priamo na kožu ako antiseptikum a ako úľava od bolesti a opuchy spojené s reznými poraneniami, ranami a modrinami. Použite lokálne na hruď pri prvých príznakoch prechladnutia a chrípky. Použite v nerozriedenej forme alebo s nosným olejom priamo na hemoroidy alebo použite do sedacieho kúpeľa.

Opatrenia:
Uschovajte mimo dosahu detí. Pri tehotenstve sa poraďte so svojim lekárom.

Objednať si ho môžete na: cesta.way@gmail.com tel. 0948/259175

zdroj: https://esencialneoleje.sk/myrha/