en-Tantra jóga - energetic egg TAO

13/08/2021

Milá ženička, pozývam ťa na intenzívny trojdňový pobytový seminár, ktorého témou bude spojenie sa s múdrosťou ženy, ktorá je ukrytá v lone každej ženy ,,Múdra žena".

Múdra žena je pokračovaním Tanta jógy - Mohendžodára a je zameraná na spojenie samej so sebou ale aj na cvičenie s Yoni vajíčkom. Yoni vajíčko pomáha nielen spevniť vaginálne steny, taktiež prebúdza tkanivá, orgány a svaly, podporuje nový rast nervov a zvyšuje celkovú citlivosť. To vám umožní zažiť radosť, ktorú ste ani nevedeli, že je to možné. Buďte pripravené zažiť nové druhy orgazmu. Ak ste predtým nikdy nemali vaginálny orgazmus, usilovná prax môže toto zmeniť a otvoriť úplne nové pocity a potešenie. Vajíčka Yoni nie je len skvelým doplnkom, ktorý vám dodá kúzlo, nie je to len skvelý nástroj pre cvičenia kegel ale aj spôsob, ako udržať zdravie, mať lepšie orgazmy a viac prežívať milovanie. Vajíčka Yoni sú starodávnym, posvätným nástrojom na duchovnú transformáciu.

https://www.mirunka.sk/l/yoni-vajicko/

https://www.mirunka.sk/l/preco-praktizovanie-s-yoni-vajickom/

https://www.mirunka.sk/l/leana-eggs/


      Energetic egg TAO a ženská sila

Naučíme sa ako

 • bezpečne používať yoni vajíčko,
 • pomocou vajíčka ovládať svaly vagíny, svaly panvového dna a svaly spodného bruška,
 • pomocou vajíčka kumulovať a následne rozvádzať energiu z panvy do celého tela  a tým sa zvýši prúd sexuálnych hormónov do celého tela.
Používaním vajíčka

vaša jóni scitlivie, bude šťavnatý, mladistvá. Posilníme a vzpružíme svoje panvové dno a svaly vagíny čím sa obnoví citlivosť a tým mnohonásobne zvýšite vašu schopnosť prežívať potešenie pri milovaní.

Posilňovaním vajíčkom si pomôžeme pri inkontinencii, propalsu, tiež lieči bolestivú menštruáciu, ktorú často spôsobuje napätý a stiahnutý maternicový čípok, ktorým odteká krv. Keď sa maternicový čípok pomocou techník s vajíčkom uvoľní, bolestivosť pri menštruácií zmizne.

Ženská esencia je úplne iná než mužská esencia. Muž je slnko, nízka frekvencia, veľká aktivita, sila, zem, deň, leto, pravá strana, fyzický, spoločenský, rozum. Žena je opak - mesiac, vysoká frekvencia, malá aktivita, slabosť, voda, zima, ľavá strana, psychologická, duševná, emócie. Mužský inštinkt je potreba oplodniť, túžba po reprodukcii. Ženský inštinkt je zasa potreba zachovania druhu, materstvo, láska. Múdra matka príroda zaistila, aby sa tieto dva rozdielne inštinkty spojili, dala im sexuálnu príťažlivosť aby vznikol nový život. Muž má tendenciu stále putovať, byť v pohybe a žena naopak je usadená vo svojom hniezde. Muž sa rád vráti domov ku svojej žene a to, čo ťahá, láka je jej ženská sexualita. Je to mocná zbraň. Ale sexualita sa nekonkretizuje len na pohlavné orgány, ale je to energia myšlienok, pohyb, cit, vôňa, vášeň. Ženské telo priťahuje muža, pretože v sebe ukrýva energetickú špirálu božskej prírody. To, čo muža priťahuje nie je fyzická krása, ale energia, ktorá vyviera zvnútra.  

Ženský kruh je priestorom, ktorý máš sama pre seba, pre svoj dych. Je priestor pre vlastné spoznávanie a zdieľania v bezpečnom kruhu iných žien. Ženský kruh je miesto, ktoré podporuje tvoju ženskosť, jemnosť ale aj silu, tvoju jedinečnosť a krásu. Ženský kruh pomáha lieči vzťahy medzi ženami. Ženský kruh nám pomáha byť v spojení so svojimi ženskými kvalitami ako je citlivosť, hĺbka, emócie. V kruhu žien sa môžeš uvoľniť a byť naozaj sama sebou, dotknúť sa aspektu bohyne, ktorá žije v každej žene.

Čo Ťa v ženskom kruhu na seminári čaká?

 • meditácia lona, spevnenie panvového dna
 • vedomá práca s vajíčkom
 • práca so srdečnou čakrou
 • harmonizácia energetických centier
 • rozprúdenie sexuálnej energie a jej rozvádzanie do celého tela
 • spontánny tanec a uvoľňovacie techniky
 • vedomý dotyk
 • láskyplné prijatie muža - vedomý muž, nevedomý muž
 • vzájomné zdieľanie a podpora
 • OSHO tantrické meditácie

Keď je žena šťastná je šťastná celá rodina, to šťastie prináša žena zo svojho vnútra.

Najkrajšia veta, ktorú môže žena počuť je: ,, Mami ja som taký šťastný, že aj ty si šťastná!"

registrácia

kde? kedy? ubytovanie? strava?

Sprevádza Vás budú:

lektorka HJT a Mohendžodára Mirunka Hazuchová, tel. 0948 259 175, hormonalna.joga@gmail.com

lektorka Mohenžodára a Tantra Essence Katarína Krajčovičová Šajbanová 0948609701, sajbanova_katarina@yahoo.com

Je v našom záujme, aby sa ženy na kurze cítili uvoľnene a bezpečne. Usilujeme sa vytvoriť bezpečné prostredie pre duchovnú prácu žien v skupine a priestor pre prehĺbenie vzájomnej dôvery a vzťahov.

Mirunka a Katka

Uzávierka do naplnenia kapacity.

Cena zahŕňa: 3-dňový pobyt, 2 x ubytovanie v apartmáne +

kurzovné, je jedno yoni egg a skriptá.

Cena 218,-

V tejto sume je zahrnutá ubytovanie, strava, lektorné, skriptá

a jedno yoni vajíčko so šnúrkou.

tešíme sa na Vás