Dinah Rodrigues

Dinah Rodrigues pochádza z Brazílie, vyštudovala psychológiu a filozofiu na univerzite Sao Paulu. Jógu študuje viac než 50 let, behom tejto doby nazbierala mnoho skúseností, na základe ktorých vytvorila do najmenšieho detailu prepracovanú a ucelenú zostavu (Hormonálnej jógovej terapie), vďaka ktorej si udržala úžasné hladiny hormónov i po šesťdesiatom roku jej veku. Nedávno oslávila Dinah (1927) 90. narodeniny.

Keď sa gynekológ Dinah spýtal na jej tajomstvo zdravia, vitality, úžasného vzhľadu a skvelých hormonálnych hladín, tak mu povedala o zostave Hormonálnej jógovej terapie, ktorú vymyslela. A tak vznikla stúdia, ktorá má úžasné výsledky.

Viace o Dinah Rodrigues môžete nájsť na oficiálnych webových stránkach Dinah: www.dinahrodrigues.com.br/

zdroj: https://www.hormonalni-joga.eu/o-hormonalni-joze/dinah-rodrigues/

Pani Dinah som mala česť osobne spoznať, je veľmi temperamentná, čulá, na svoj vek nesmierne energická. Vyžaruje z nej sila, autorita a pritom ostáva ženou. Pre mňa krásna ženička.

Autorka terapeutickej metódy Dinah Rodrigues je celosvetová známa a uznávaná jógová lektorka a terapeutka. Zostavu HJT tvorila približne 20 rokov, všetko konzultovala s uznávanými jógovými učiteľmi, ale tiež lekármi a fyzioterapeutmi. Je zástankyňou prepojenia klasickej a alternatívnej medicíny a skúsené lekárske klasické medicíny veľmi uznáva. A vďaka tomu prebehla v Brazílii VEDECKÁ ANALÝZA. Do ktorej boli vybrané ženy, ktoré mali zdravotní problémy spojené s hormonálnou nerovnováhou. Pred tím, než ženy začali cvičiť zostavu HJT, im lekári odobrali vzorky krvi kvôli hormonálnemu profilu a vyplňovali dotazníky, v ktorých uviedli diagnózu vrátane intenzity symptómov. Výsledky tejto analýzy boli veľmi dobré. U 100% účastníc analýzy došlo po 3-4 mesiacoch pravidelného cvičení zostavy HJT k vymedzeniu všetkých príznakov bez užívania liekov. Hladina ženských hormónov vzrástla o 154%. Percentá hovoria o priemernom výsledku, teda sú i ženy, ktoré mali ženské hormóny vyššie, než je optimum, u týchto sa hladina znížila a naopak. Zostava HARMONIZUJE HORMONÁLNY SYSTÉM! Vede ženy k optimálnemu zdraviu, teda i optimálnym hladinám hormónov.