Čas skúmania svojho vnútra

08.03.2018

Mnoho žien sa snaží vypadať ako niekto iný a je len veľmi málo tých, ktoré si nájdu čas a venujú ho skúmaním svojho vnútra, aby zistili kto sú a čo skutočne chcú. Príroda nadelila telo a dušu, v ktorej sídli duch. Len ty ako žena a nikto iný, len ty si schopná zmeniť svoj život.

Keď budeš mať jasno, kto si budeš na dobrej ceste k tomu stať sa ozajstnou ženou. Žena v správnom slova zmyslu je tá osoba, ktorá sa stane mužovi partnerkou a matkou detí, pokiaľ príroda rozhodne jej ich dať. Ako mužovi , tak aj deťom sa stane učiteľkou. Dokáže mať schopnosť byť patrónkou domu, ženou, ktorú všetci rešpektujú, výbornou spoločníčkou a bohyňou lásky. Jej ozdobou je opatrnosť, múdrosť a vznešenosť. Žena, ktorá objaví svoju podstatu a odhalí silu ukrytú niekde hlboko v sebe, všetko toto dokáže. Keď sa jej to nepodarí bude prežívať život ako väčšina žien.

Najmocnejšia zbraň ženy je jej vnútorná sila, ktorá ochraňuje ako ju, tak aj jej blízkych. Žena sa musí ponoriť do svojho vnútra, do svojho vnútorného sveta. Až, keď  v sebe objavíš svoju podstatu, môžeš všetku svoju vnútornú energiu využívať. Žena je veľmi silná a je obdarená mocnou energiou, keď ju objavíš môžeš sa stať súčasťou žien, ktoré menia nepatrne svet. Možno ešte nepoznáš svoju vnútornú silu, ešte ťa niečo obmedzuje a preto sa neprijímaš. Súčasnú spoločnosť ešte pravú podstatu ženy nezaujíma a snažia sa ich nenápadne potlačiť a deformovať. Mala som tú česť poznať mužov, ktorí si práve ženy s ich energiou vážia a splynú s jej energiou.


Čas skúmania svojho ženského vnútra nastal. Ozajstná žena sa musí najprv obrátiť do svojho srdca, počúvať srdce, prepojiť sa so svojou intuíciou, keď toto príde objaví sa esencia ženskosti a zmyselnosti.

Nádherný víkendový seminár práve na prepojenie sa so srdcom ponúka cesta nespútanej ženy, budem potešená a vďačná, keď Ťa touto cestou prevediem :)

https://www.mirunka.sk/l/cesta-zeny-vnutorna-sila-zeny/

Zdroj: Kurandera H.H. Mamani