en-Ayurvéda-jóga pobyt na Srí Lanke

28/10/2022

17.4.2023 - 1.5.2023

Hormonálna a krija jóga

Sri Lanka

Dopraj si ozdravný pobyt.

Z tohto pobytu prídeš ako znovuzrodená.

Ja som mala telo navibrované, dušička sa cítila krásne.

Nedá sa opísať stav čistej vibrácie, ktorá ma zaplavila po dvoch týždňoch ayurvédskej stravy, ošetrenia a ayurvédskych medikamentov. Svaly, tkanivá a šľachy sa mi uvoľnili až do kostí a to pri tom chodím pravidelne na masáže.  Pokožka sa mi vyhladila, telo sa vyčistilo od toxínov, zlepšilo sa mi trávenie, na pobyte som si dopriala dostatok jedla a aj napriek tomu som schudla.

Zacvičíme si denne hormonálnu jogu, krija jógu, budeme meditovať, vychutnáme si oddych, dokonalú starostlivosť a nabijeme sa novou energiou v ayurvédskom centre uprostred panenskej prírody na Srí Lanke. Vďaka prirodzenej strave podľa ayurvédskej medicíny, procedúram a joge získate vnútornú harmóniu, z ktorej môžete dlho čerpať.

Preklad z angličtiny je zabezpečený.

REGISTÁCIA:


Omladneme, detoxikujeme s ayurvédou a hormonálnou jogou!

Pobyt je vhodný pre každého, kto si chce dopriať úplnú regeneráciu tela i duše, vypnúť a uľaviť od stresu, zlepšiť svoje zdravie, detoxikovať organizmus, ako aj riešiť nejaké konkrétne zdravotné ťažkosti. Príjemným výsledným efektom je úbytok na váhe (ak je žiadaný), omladnutie celého tela, upravený krvný tlak, zvýšená imunita a znovunadobudnutá energia a vitalita.

Nezabudnuteľný zážitok :)

14-dňová očista tela i mysle v ayurvédskom rezorte Sethmara Ayurveda Resort je 100 metrov od oceánu na južnom pobreží.

Program počas pobytu je intenzívny a zameraný na odstránenie toxínov z tela a regeneráciu celého organizmu. Ozdravný proces podporíme každý deň dvoma cvičeniami a to hormonálnou jogou a krija jogou. Pripravené sú pre vás meditácie na očistu mysle a jednoduché taoistické techniky na podporu očisty a harmonizácie vnútorných orgánov.
Vďaka prirodzenej ayurvédskej strave, medicíne, ako aj vysoko účinným ayurvédskym procedúram získate vnútornú rovnováhu na všetkých úrovniach.

https://www.mirunka.sk/l/ajurvedska-liecba/

Moja skúsenosť

Cesta z letiska do rezortu mi ubehla rýchlo a bola som krajinou ohúrená.  Hneď  po príchode som mala dve procedúry, ktoré mi fakt dobre padli. Potom nasledovalo vyšetrenie miestnym ayurvedskym lekárom a ten mi stanovil moju liečbu.

Ráno som začala jógou, potom raňajky, ovocie a polievka, medikamenty, po raňajkách som pokračovala odporúčanými procedúrami, nasledoval oddych. Zrazu bol obed, ten sa skladal z polievky, hlavného jedla, múčnika, poobede nasledoval znova oddych a ďalšie procedúry. Večera bola skvelá ako obed doplnená medikamentami. Oddych  medzi procedúrami som trávila v príjemnom prostredí pri bazéne. Počas dňa som pila čaj, vodu a čerstvé šťavy. Všetko, čo sa týka stravy a tekutín bolo zabezpečené.

Cítila som úplne uvoľnené telo a tešila som sa na každý ďalší deň viac a viac, všetko bolo pre mňa krásne a cítila som veľké prepojenie s prírodou až s touto krajinou. ..... Toľká pozornosť, opatera a milí personál, z nich tá láskavosť išla zvnútra, je to ich prirodzenosť..... masáže, zábaly, najdokonalejšie jedlo, .......

https://www.mirunka.sk/l/jeden-den-v-rezorte/

Hormonálna jóga podľa D. Rodriguez s Mirunkou Hazuchovou

Naučíme sa zostavu, ktorá je vedomou prácou s endokrinnými žľazami, s našimi energetickými centrami a relaxačná jóganidrá (jógový spánok), ktorá má psychosomatické účinky - pomáha odstraňovať fyzické problémy, ktoré vznikli na úrovni psychiky. Popis zostavy dostanete aj na domáce cvičenie. Jej hlavným zámerom je prirodzenou cestou reaktivovať hormonálnu produkciu vlastných žliaz. Cviky zostavy sú veľmi jednoduché a môžu ich cvičiť aj ženy, ktoré nemajú žiadne skúsenosti s jógou.

Pokojne volaj, všetko vysvetlím 00421948259175

cena a čo obsahuje

sprevádza Vás bude:

lektorka Hormonálnej jógy, Jógy a Mohendžodára Mirunka Hazuchová

tel. 0948 259 175, hormonalna.joga@gmail.com

Je v mojom záujme, aby sa ženy na kurze cítili uvoľnene a bezpečne. Usilujem sa vytvoriť bezpečné prostredie pre prácu žien v skupine a priestor pre prehĺbenie vzájomnej dôvery a vzťahov.

Uzávierka do naplnenia kapacity.

CENA 2380,- za 14 dní  zahŕňa

 • 14 nocí v 2 lôžkových bungalovoch/apartmánoch
 • Doprava z/na letisko
 • Plná penzia - 3x denne ayurvédska strava z lokálnych zdrojov, exotické ovocie
 • Pitný režim (čaje, čerstvo odšťavené ovicie, voda)
 • Vstupná prehliadka lekárom, priebežné prehliadky lekárom
 • Ayurvédske procedúry a masáže (5-7 denne)
 • Bylinné liečivá a ayurvédske lieky
 • Detailná posledná konzultácia s lekárom na konci pobytu
 • Joga (ráno a večer)
 • Sarongy, uteráky
 • Wifi
 • Jogové hodiny s Mirunkou - hormonálna jóga, krija joga a meditácie

Nie je zahrnuté​

 • Víza 52 $
 • Letenka
 • Test nie je už potrebný

Možné výlety

 • 1/2 deň na Safari
 • Čajová plantáž
 • Výlet do mesta Tangalle
                                                                        Pokojne volaj všetko vysvetlím +421 948 259 175

  Letí sa s leteckou spoločnosťou  QATAR AIRWAYS a EMIRATES AIRLINES

Cena letenky okolo 850,- eur.

Odlet je z Viedene 17.4.2023, odlet z Colombo 1.5.2023.

Z rezortu po vás pošlú transport .

Čo by sme ešte ODPORÚČALI :

Cestovný pas ešte platný minimálne 6 mesiacov po odchode zo Srí Lanky.

Jogamatka je k dispozícii v centre ale odporúčam radšej svoju.

V tejto sume nie je zahrnuté cestovné poistenie.

Kto má záujem prosím, kontaktujte nás čo najskôr, kvôli letenke a zabezpečeniu ubytovania.

jedlo a ubytovanie

O rezort sa stará Mirka Bartošová. Ubytovanie v rezorte je v 2 lôžkových izbách, 2 lôžkových bungalovoch alebo vo ville.

Rezort sa nachádza asi 100 m od pláže v objatí nádhernej záhrady s palmami, tropickými rastlinami a exotickým vtáctvom. Osviežiť sa budeš môcť aj v bazéniku a oddýchnuť v rôznych zákutiach záhrady alebo na pláži.