skúsenosti žien

Ďakujem Ti moc. Pre mňa tento pobyt veľmi fajn, opäť niečo nové, s činskou filozofiou spojenie perfektné.

Už dávnejšie som Vám chcela napísať - hlavne potom, čo mi Sonička K odkázala, že by ste boli rada, ak by som poslala spätnú väzbu na Váš kurz .

Viem, ze sa Tvojimi rukami premelú desiatky, možno stovky účastníčiek kurzu... ja som bola na jesennom v TN. Prišla som na hormon yogu pre problém s otehotnením. Dnes si užívam 29 tt.

ahoj Mirunka,
chcela by som sa ti veľmi pekne poďakovať za zasvätenie do HJ. Kurz u teba som absolvovala v novembri 2018. Hlavným dôvodom prečo vyskúšať HJ bola u mňa veľmi bolestivá menštruácia, na co som si síce za cely život už zvykla, ale predsa len som to chcela zmeniť. Druhy dovod bola diagnostikovana endometrioza, v októbri 2017...

en-Radovánky

18/05/2019

časť z emailu: ............... pochválim sa, sexuálne radovánky doma boli úúúúžasnéééé, užili sme si obaja . Mirunka vďaka vašej práci sa cítim fantasticky a dúfam, že čoskoro si aj ja poviem - "robím prácu, ktorá ma napĺňa, má zmysel a pomáha iným". Tá vaša prácu otvára nové cesty v živote iných... :)

en-Som žena

13/03/2018

Posielam feedback k mohendžodáru pod Tvojim vedením.

1. Počas tanca sa uvoľujem. Prestáva pre mňa existovať svet okolo. Nie je vlastne nič. Žiadne steny, ľudia - je iba hudba a tanec. Ja som tancom, bez tela, bez starostí, proste iba som a je mi v tom dobre.

ahoj Mirka, chcela by som sa ti poďakovat za úžasný včerajší zážitok a tá masáž bola bombastická normálne ma vyliečila s pádu, čo ma seklo v krčnej chrbtici... fakt nový človek zo mňa Teším sa nabudúce :)

en-Bohyňa

03/07/2017

je tomu už dva roky, čo som nabrala odvahu a prihlásila som sa na tvoj kurz Mohendžodáro. Sama vieš, že som prvú hodinu len stála so založenými rukami a pýtala som sa sama seba, čo tu robím. Potom som pomaličku začala chápať, o čo vlastne ide, ale aj tak, myšlienky boli zmätené. Vydržali sme.....