en-Som žena

13/03/2018

Ahoj Mirka.

Posielam feedback k mohendžodáru pod Tvojim vedením.

Objavenie ženských kruhov

Vnútorne som vždy cítila, že vo mne prevažuje mužský princíp a musím ho neustále posilňovať. Avšak v určitom bode som si uvedomila, že je to naháňanie za niečím pre mňa neprirodzeným a stoji ma to veľa zbytočnej energie. Stretnutia v čisto ženskom kolektíve boli pre mňa niečím novým a bolo úžasné sledovať vzostupy ženských energii a hlavne silu týchto energii.

Našla som v sebe nepoznaný pocit - hrdosti na to, že som žena. Celkovo som sa zjemnila v správaní, v pohyboch. Som láskavejšia a mam viac porozumenia pre ostatných. Snažím sa prebúdzať intuíciu v sebe a rozhodovať sa podľa nej.

V zrkadle vidím nádhernú ženu, ktorá je taká aká je, dokonala. K parádeniu a sukniam som ešte nedospela, ale viem, že som na ceste.

Veľmi sa teším na pokračovanie pod Tvojim vedením. Na naše vílie rozprávkové tance, pri ktorých som začala preciťovať silu a energiu hudby, na naše spoločné asany, ktoré mi prebudili panvové dno a dali mi pocit ženskej jedinečnosti. Teším sa ja na meditácie, pri ktorých som zažila nepoznane a ťažko popísateľné stavy. Viac krát som sa dostala do stavu strašného plaču a viem, že sa tým niečo zo mňa uvoľnilo a odišlo. Niečo veľmi staré a veľmi ťažké.

Cítim, že som ešte len na začiatku cesty a už teraz sa neviem dočkať pokračovania. Prerušenie vzniklo z dôvodu splnenia najdôležitejšieho priania z nášho rituálu. Nosím bábätko pod srdcom a Ty Mirka máš v tom prsty :-) Nielen mohendžodáro, ale aj hormonálna joga, ktorú si ma naučila mi k tomu pomohla. Veľká vďaka.

Miška