en-Znovuzrodená - innerchild

12/08/2021

,,Vnútorná Čarodejka sa vstupuje do neprebádaných hlbín svojej ženskej podstaty, nesieš Svetlo svojej intuície a rozjasňuješ ním hlbiny, do ktorých ma voláš..." 

Opäť sa staneme múdrymi, silnými, nespútanými, v spojení so srdcom s telom, v našom dome. Pôjdeme hlbšie.... do neznáma...., oslobodiť sa od všetkých svojich strachov. Dodáva ti to odvahu, dôverou vo vlastnú Múdrosť a jedinečnosť...

V pokračovaní nás čaká prehĺbenie vnútornej sily. Spojenie tela a duše, posilnenie ženskej intuícii a sily, prijatie vlastného kúzla. Venovanie sa jednému energetickému bodu - čakre. Spojenie sa s vnútorným dieťaťom, práca s rodovou líniou otca a aj matky. Pochopenie rodičov. Rodičia sú dar.

Tento seminár ti otvorí dvere "cestovaniu v čase". Umožňuje ti cestovať späť v čase a preskúmať, aké bolestivé situácie z minulosti stále ovplyvňujú spôsob života, ktorý žiješ a miluješ dnes. Tiež ťa prinesie späť k mnohým pozitívnym a inšpiratívnym momentom, ktoré si už žila, sama s ostatnými. Keď si so všetkými svojimi zmyslami dokážeš spomenúť na situácie, v ktorých si sa cítila milovaná, videná, počúvaná a podporovaná, tieto stopy sa opäť živia. Stávajú sa zdrojmi. Dozvieš sa, ako tieto zdroje prinesú z minulosti, transformujú sa a umožnia, aby sa uzdravenie stalo aj vo tvojom súčasnom živote. Alchýmia sa stane. Tvoj systém sa uvoľní a otvorí sa nová budúcnosť.

Čo ťa čaká?

- spojenie s vnútorným dieťaťom

- práca s rodovou líniou matky, otca

- relaxačné a dýchacie techniky

- dynamické meditácie (meditácie v tanci a pohybe, OSHO meditácie)

- spontánny tanec a uvoľňovacie techniky

- katarzné techniky

- vedené meditácie a vizualizácie

- malé konštalácie

Kurz je pre pokročilých, na seba nadväzujúci. V uzavretom úzkom kruhu žien.

registrácia

pripravuje sa