en-Yoni vajíčko modrý kremeň

16/09/2021

Kremeň je najúčinnejší kryštál a všeliek, navodzuje kľud, harmóniu a radosť zo života.

Modrý kremeň je veľmi vhodný pri meditáciách či joge, pomáha k sebaovládaniu. Podobne ako mnoho modrých kameňov modrý kremeň podporuje logiku, rozvoj, prehlbuje meditáciu. Pomáha vyjadriť sa presnými slovami, odstraňuje trému pri prejavoch, pohovoroch či skúškach. Prináša pokoj a rovnováhu k učeniu, sústredenie, meditovanie, otvára tretie oko.

Druh: kremeň s žíl modrých kremičitanov

Čakra: krčná

Element: Vzduch

Využitie: imunita, štítna žľaza, horúčka, zrak, krk, pri depresii, slezina, detoxikácia

Znamenie zverokruhu: Blíženci

Čistenie: tečúcou vodou

Dobíjanie: na dennom svetle pod modrými nebom

Výber kameňa

Pri výbere kameňa sa môžete riadiť vlastnosťami polodrahokamov a vybrať si ten, ktorý je vám svojimi vlastnosťami sympatický alebo ktorého pomoc zrovna potrebujete. Alebo sa môžete úplne riadiť svojim pocitom a miesto študovania vlastností kameňa si vybrať ten, ktorý sa vám na pohľad "proste páči". Podobne postupujte pri práci s kameňom alebo pri očiste, hlavne je dôležité do ničoho sa nenútiť.

Starostlivosť o kameň

K očiste kameňov slúžia rovnaké zdroje ako k očiste človeka. To, čo prospieva nám, prospieva i energetickému vajcu. Je to tečúca voda, čerstvý vzduch, slnečné lúče, mesačný svit, láskyplná starostlivosť, meditácia.

Upozornenie

Veľkosť sa môže od uvedeného mierne líšiť a tiež farebne môže byť kameň odlišný od toho na fotografii - jedná sa o prírodninu, teda žiadne dva kamene nie sú totožné (niektoré kamene sú si viac podobné, iné, hlavne tie so vzorom, sa naopak líšia). Kamene sú leštené, ale drobné prasklinky či žilky sú ich prirodzenou súčasťou.

Cena: 18,-/1ks 45x 35  1 ks na sklade

poštovné + balné 4,50