en-Yoni vajíčko Čierny obsidián

16/09/2021

          Čierny obsidián je veľmi mocný kameň obdarený tvorivými schopnosťami. Uzemňuje dušu a duchovné sily do fyzickej roviny tela, pričom ich súčasne dostáva pod vplyv vedomia a umožňuje prejavy duchovnej energie na Zemi. Používanie tohto kameňa zvyšuje schopnosť sebakontroly.
Čierny obsidián dovoľuje pozrieť do tváre skutočnému vlastnému ja. Privedie vás do tesnejšieho kontaktu s podvedomím. Vynáša na povrch narušenú rovnováhu a negatívne vlastnosti. Zvýrazňuje všetky negatívne energie, ktoré sa dajú vďaka tomu plne preskúmať a následne odstrániť. Táto liečivá schopnosť niekedy zasahuje aj do minulých životov a môže fungovať až na úrovni dedičnej a rodinnej línie, rodovej karmy.

Čierny obsidián sa preberá minulosťou, aby vytváral plodivú energiu dovoľujúcu duši rásť. Obracia následky predošlého zneužitia sily na všetkých úrovniach a učí vás, že riešením nie je zbaviť sa sily, ale radšej ju použiť k prospešným cieľom.
Čierny obsidián má ochrannú moc. Odháňa všetko negatívne a odstraňuje nepriateľské myšlienky. Umožňuje vám oprostiť sa od starých lások a počas tejto zmeny vás podporuje.

Ako kameň užívaný pri šamanských obradoch s cieľom odstrániť duševné poruchy v sebe čierny obsidián tiež nesie dar predvídania budúcnosti. Guľa z čierneho obsidiánu funguje účinne pri meditácii a veštení. Mali by ale používať iba ľudia, ktorí dokážu vo svojom vedomí spracovať všetko, čo uvidia a využiť pre
Najvyššie dobro. Číry, priezračný kryštál vie uzemniť a vyjadriť, čo vlastne obsidián vyniesol na svetlo.
Pri liečení dokáže čierny obsidián položený na pupok uzemniť duchovné energie tela. Ak sa krátko priloží na tretie oko, je schopný prelomiť duševné bariéry a likvidovať nepriaznivé duševné podmienky. Keď sa používa opatrne, zhromažďuje do jedného celku skôr roztrúsenú energiu a navodzuje stav emocionálneho uvoľnenia.

OBSIDIÁN
- názov podľa Rímana menom Obsius, ktorý ho v Etiópií našiel a priniesol do Ríma
- Obsidián je výlevná hornina, ktorá vzniká pri rýchlom tuhnutí žeravej kyslej viskóznej lávy, patrí medzi sopečné sklá odvodené od ryolitu
- hornina je veľmi bohatá na zlúčeniny oxidu kremičitého SiO2, patrí medzi vulkanické sklá s nízkym obsahom vody
- tvrdosť: 5 - 6

 ČAKRA: vedľajšia čakra nôh

MYSTICKÉ VLASTNOSTI OBSIDIÁNU:
- posilňuje zmysly a rozum, vedomie, vytrvalosť, trpezlivosť, koncentráciu
- zlepšuje vnímavosť, pozornosť, zodpovednosť
- prináša jasné myslenie a pozitívne myšlienky
- zrkadlí a konfrontuje v nás naše emócie a myšlienky, preveruje našu stabilitu a odolnosť, poctivosť
- pomáha objaviť aj skryté negatívne vlastnosti, emócie
- pomáha v liečení starých tráum, emócií, uvoľňuje napätie, emocionálne a energetické bloky, dodáva silu a energiu
- posilňuje a podporuje meditácie, duchovný rast a schopnosti, vízie, jasnovidnosť, uzemňuje, vyleštený sa používa na veštenie

LIEČIVÉ VLASTNOSTI OBSIDIÁNU:
- posilňuje krvný obeh, nervový systém, pankreas, pečeň, obličky, trávenie, tepny, črevá a svaly
- uvoľňuje napätie, bolesť, kŕče, šok po zranení
- prekrvuje končatiny, zastavuje krvácanie, podporuje hojenie, vyliečenie, regeneráciu tkanív po zranení

OČISTA: pod tečúcou vodou alebo na hematitovej drti
NABÍJANIE: na slnečnom svetle alebo na mesačnom svite.

VEĽKOSTI

V balení vajíčok nájdeš vajíčka 3 veľkosti.
Začína sa s najväčším a čím sa žena zlepšuje, prechádza postupne k menšiemu.

Veľké vajíčko dokáže žena lepšie uchopiť stenami panvového dna a tým si aj lepšie zvedomniť jeho polohu.
S touto technikou sa dosahuju tie najlepšie výsledky.
Vajíčko sa vkladá dnu teplé, ideálne je si ho nahriať v dlaniach alebo si ho vložiť na chvíľu do podprsenky aby malo tvoju teplotu.

Výber kameňa

Pri výbere kameňa sa môžete riadiť vlastnosťami polodrahokamov a vybrať si ten, ktorý je vám svojimi vlastnosťami sympatický alebo ktorého pomoc zrovna potrebujete. Alebo sa môžete úplne riadiť svojim pocitom a miesto študovania vlastností kameňa si vybrať ten, ktorý sa vám na pohľad "proste páči". Podobne postupujte pri práci s kameňom alebo pri očiste, hlavne je dôležité do ničoho sa nenútiť.

Starostlivosť o kameň

K očiste kameňov slúžia rovnaké zdroje ako k očiste človeka. To, čo prospieva nám, prospieva i energetickému vajcu. Je to tečúca voda, čerstvý vzduch, slnečné lúče, mesačný svit, láskyplná starostlivosť, meditácia.

Upozornenie

Veľkosť sa môže od uvedeného mierne líšiť a tiež farebne môže byť kameň odlišný od toho na fotografii - jedná sa o prírodninu, teda žiadne dva kamene nie sú totožné (niektoré kamene sú si viac podobné, iné, hlavne tie so vzorom, sa naopak líšia). Kamene sú leštené, ale drobné prasklinky či žilky sú ich prirodzenou súčasťou.

Cena: 58,-/3ks 45x30, 40x25, 30x20 - 2 balíčky na sklade

poštovné + balné  poštovné zdarma