en-Yoni egg

12/06/2022

V súčasnej dobe Yoni vajíčka sú vyrobené z mnohých druhov krásnych drahých kameňov a kryštálov, z ktorých každý má rôzne vlastnosti a liečivé vlastnosti. Takže otázka, ktorá často vzniká, keď sa chystáte kúpiť si Yoni Egg je: Ktorý je pre mňa najlepší kameň? 

Staroveká tradícia jade Yoni vajcia praxe 

Tradične, v starovekej Číne, Yoni Egg praxe bola vyhradená len pre cisár manželku a konkubín a bol vykonaný len s vajíčkami z Jadeitu (nefritu), pretože to bolo veľmi vzácne a pre jeho nesmierny liečivé výhody. To je dôvod, prečo je najobľúbenejším drahokamom medzi začiatočníkmi stále originálny Jadeit.

Prečo začať s vajíčkom Jade Yoni? 

Termín Jadeit sa môže vzťahovať na dva podobné kamene zložené z rôznych silikátových minerálov: Jadeit a Nefrit, s vysokým obsahom železných vlákien, ktoré dávajú kameňu, ktorý má zvláštnu tmavozelenú farbu. Jeho anglický názov (prostredníctvom latinčiny a španielčiny) znamená "bedrá", pretože tradičná účinnosť kameňa pri hojení bedier a obličiek. Majte na pamäti, že Jadeit je dosť vzácny a dosť drahý kameň. 

Jadeit

 • je veľmi tvrdý kameň. Sotva sa zlomí alebo praskne, ak ho náhodou pustíte, keď sa učíte používať Yoni Egg
 • má vysokú tepelnú vodivosť, takže vaše telo nepotrebuje veľa energie, aby ho zahrialo 
 • má mocnú, ale jemnú energiu, ktorá, ako sa verí, môže chrániť majiteľa pred negatívnymi vonkajšími energiami 
 • energicky spája Anahata chakra, srdcovú čakru, s chakrou Swadistana, druhou čakrou 
 • vyvažuje množstvo vody v tele, preto je prospešné pre zdravie celého organizmu a najmä pre obličky a ženský reprodukčný systém 
 • je veľmi uzemňujúci, upokojujúci a ochranný kameň, ktorý podporuje pohodu a môže sa nosiť po dlhú dobu, pričom vyživuje a posilňuje celé telo. 

Jadit je venovaný všetkým ženám, ale najmä ženám, ktoré chcú dosiahnuť hlbšie a lepšie spojenie so svojou sexualitou a v konečnom dôsledku sami. 

Hrajte s kameňmi Jadeit vajíčkami, majú obrovské energetické a liečivé vlastnosti, ale môžete si vybrať Yoni vajíčka vytesané z iných kameňov a kryštálov. Jednoducho sledujte svoje pocity a intuíciu a vyberte si kameň, ktorý viac rezonuje so svojou osobnosťou a vašimi úmyslami. Je dôležité poznamenať, že nie každý druh drahokamu alebo kryštálu je bezpečný na nosenie v yóni, najmä na dlhšiu dobu, kvôli vnútornej silnej energii kameňov. 

Niektoré z najvýkonnejších kryštálov používaných pre Yoni Eggs sú Ruženín a Ametyst. 

Ruženín

 • je krásny bledo ružový kryštál, často označovaný ako Love Stone 
 • silne zodpovedá srdcovej čakre Anahata 
 • pomáha rozpustiť bariéry a prekážky, ktoré máme proti pocitu alebo dávaniu a prijímaniu energie Lásky 
 • Podporuje Self Love a Heart opening. 

Ruženínové Yoni Vajíčka sú určené pre ženy, ktoré sa chcú spojiť so svojou veľkorysosťou a ich milujúcou stranou. 


Ametyst

 • je často nazývaný prírodné sedatívum alebo všetko-liečivý 
 • kameň pôsobí proti negatívnym zemským energiám, upokojuje rozhnevané temperamenty a prináša duchovné postrehy, ktoré poskytujú silu potrebnú na získanie oslobodenia od návykových osobností 
 • ak sa nosí počas noci, môže vám pomôcť zmierniť nespavosť a môže stimulovať príjemné sny 
 • je tiež považovaný za kameň svätého Valentína, svätca verných milencov, preto dáva zmysel vzťahom, ktoré časom vytvárajú hlbšie spojenie a oduševnené spoločenstvo. 

Ametyst Yoni Vajíčka sú určené pre ženy, ktoré chcú zlepšiť svoju ženskú prenikavú silu. Odporúčame vám, aby ste začali s Jadeitom, ale ak sa cítite viac priťahovaný iným kryštálom alebo viacerými kryštálmi, určite na to pôjdete! Aj keď je to tvoja prvá Yoni Egg, nikto ti nedáva lepšie rady než tvoje vlastné telo a intuíciu. 

Ak Vás zaujali yoni Vajíčka a máte chuť sa naučiť pracovať s nimi, je pripravený zážitkový ženský seminár :) bude to kráse

viac: https://www.mirunka.sk/l/energetic-egg-tao-a-zenska-sila/

https://www.yogicyantra.com/best-crystal-yoni-egg-review-jade-rose-quartz-amethyst/