en-Stalo sa niečo neuveriteľné..

28/06/2020

Ahoj Mirunka,

spoznala som ťa na jóge (jógu od vtedy praktikujem)

Neskôr som sa zúčastnila hormoálnej jóge a mohendžodára.

Obidva semináre mi priniesli do môjho života veľmi veľa, hlavne mi to pomohlo rozvinú moju ženskú stránku a viac , čo sa vlastne nedá ani opísať ale zažiť , či pocítiť.

Naposledy, v novembri 2019 som bola na seminári Energetické vajíčko, nakoľko som ťa spoznala aj ako človeka, bola som zvedavá, čo nové ponúkaš. Bola som zvedavá , čo mi to nové do života prinesie.

Na prvom mieste bolo spevnenie panvového, tehotenstvo a pôrody zanechajú po sebe následky, hlavne časom. Pozorovala som to pri behu a skákaní na trampolíne.

No samotná práca s vajíčkom pomerne rýchlo ukázala svoje výsledky a ešte aj niečo neuveriteľné....

Cvičila som raz do týždňa a používala som aj prácu s dychom. V tom to časom som sa plne venovala sama sebe. Dopriala som si čas na seba, myšlienkami som bola iba so sebou.

Môj gynekológ mi sledoval jeden a pol roka polyp na maternici. Kontroly som mala každého pol roka a posladná kontrola, pred týždňom bola rozhodujúca, či pôjdem na operáciu alebo nepôjdem na operáciu.

Bol deň kontroly a možno som sa už aj s mierila s operáciou a keď je pravda , že chcela som sa jej vyhnúť. A čo sa stalo tak neuveriteľné....?????

Polyp na maternici NIE JE,..... operácii som sa vyhla a aj panvové dno sa spevnilo. Skúšala som skákať a nič, všetko v poriadku.

Ďakujem, ďakujem

Hlavne za odvahu, že si sa to tohoto pustila, čo si myslím, že pomôže veľa ženám ako na fyzickej úrovni a aj na duševnej úrovni, ODPORÚČAMMMM

J.