en-Seminár 101 zámerov pre HOJNOSŤ

11/07/2021

február 2022 | 16,00 - 20,30

Liptovský Mikuláš

cena: 58,- pre jednotlivca

101 zámerov je seminár zameraný na HOJNOSŤ pre TEBA Seminár je určený ako pre ženy aj pre mužov:)

ČO ťa čaká počas seminára?

  • Práca na siedmych úrovniach čakier.
  • Zapojenie fyzickej, mentálnej, duchovnej a duševnej roviny.
  • Rozvoj kreatívnej a zmyslovej činnosti.
  • Totálne uvoľnenie.

Rozmýšľaj, snívaj o všetkých veciach, ktoré chceš, ktoré chceš robiť.

Predstav si svoju ideálnu kariéru, vzťah, dom, auto, komunitu, telo atď. Čím konkrétnejšia budeš, tým lepšie!  Teraz si zapáľ sviečku posaď sa a tvor, čo chceš. Začni zapisovať.

Zhromaždi svoje materiály, ktoré budeš potrebovať na vytvorenie svojej tabule. Vystrihni obrázky z časopisov, ak ťa niečo napadne cestou do práce alebo z práce, tak do zapíš a vystrihni k tomu obrázok.

Dôležité je, aby sa všetko, čo si si vyberieš, objavilo na tvojej vizuálnej doske, aby zodpovedalo tomu, čo chceš, a nie ničomu, čo nechcete. Nájdi výstižné, detailné obrázky, aby vystihli to čo chceš. Farebne vytlač.

Predstav si niekoľko prepojených ľudí, ktorý sa vydávajú na cestu hojnosti, ktorá je tvojím právom od narodenia. Seminárom získaš podporu, inšpiráciu a motiváciu na všetkých úrovniach.

Zažneš vášeň pre to, čo robíš

Začneš sa ráno prebúdzať s nadšením na celý deň. Budeš mať zdravé sebavedomie, príde dôvera v seba, nájdeš svoje schopnosti a dary.

Zažiješ prúdy kreativity

Prúd kreativity začne týmto seminárom a ty budeš z neho čerpať celý rok, pretože budeš presne vedieť kedy sa do čoho pustiť v kreatívnom prúde i mimo neho.

Začneš si priťahovať nové príležitosti do svojho života

Začneš vnímať, že celý vesmír stojí na tvojej strane a podporuje ťa. Dostaneš novú ponuku vysnívané práce. ,,Náhodou,, narazíš na človeka, ktorý ti bude blízky, ako by si s ním poznala celý život alebo získaš prepojenie na človeka, s ktorým budeš podnika v harmónii.

Všimneš si rovnováhy vo svojom osobnom a pracovnom živote

Uvedomíš si, začneš vnímať svoju drahocennú energiu, možno sa ju naučíš pozorovať, začne sa ti  meniť život tak, aby si v ňom cítila plnosť a šťavu a mala tak čas na svoju rodinu, koníčky a bola ohodnotená za to, že si sama sebou!

Zmeníš svoj prístup k hojnosti

Začneš vnímať život ako hru. Pre niečo som sa ocitla v tejto situácii. Čo mi to má priniesť? Čo sa mám naučiť? Prestaneš sa báť účtov, čísel, splátok a budúceho mesiaca. Naučí sa naplniť hojnosťou zvnútra, začneš sama seba a svoje okolie obdarovávať hojnosťou.  Hojnosť začne prichádzať k tebe a aj zámer z ,,101 zámerov,,