en-Meditácia - krásny moment

31/05/2021

Ahojček Mirunka,


Ďakujem veľmi pekne za úžasné hodiny, je to čas pre mňa, kedy všetci majú zakázaný prístup do izby, bolo to tak 2x do týždňa,no teraz budem stíhať 1x do týždňa, ale budem aj za to veľmi rada. :)

niekedy sa mi na hodinách podarilo pri meditácii takmer zaspať, čo je úplne krásny moment, vtedy cítim, že viem sa naučiť meditovať, a teraz, keď čím ďalej tým viac viem a zisťujem o mozgu a ako to všetko na nás funguje a vplýva, ešte viac si to viem užiť. a to najmä vďaka Tebe, a Tvojmu profesionálnemu prístupu...teda za mňa, pandémia má aj svoje výhody, a tým nás vedie k otázke, či možno aj do budúcna uvažuješ o pokračovaní v online hodinách?

keď to pominie, táto situácia, a tým pádom budeme spojené napriek krajinou a aj za jej hranice, ja osobne by som bola veľmi rada...":), aj keď to má samozrejme zasa iný náboj :)Vieš, nie je to o tom, že by sme možno nevedeli si cvičiť teraz už samé, keď si nás tak krásne viedla, je to o tom, že v Tvojej virtuálnej spoločnosti to má nový nádych, a s ostatnými žienkami, že v tom nie sme samé, je zážitok o to intenzívnejší....

I-K