en-Hormonálna jóga vo Zvolene

24/12/2019

jún 2020 I 8:30 - 18:00

12,30 - 13,30 obed

Miesto: Anaháta o.z., Hviezdoslavova 22, 960 01 Zvolen

Cena: 100 €

Srdečne Vás pozývame na prepracovaný a úspešný kurz hormonálnej jogovej terapie pre ženy podľa Dinah Rodrigues, vedený skúsenou, certifikovanou lektorkou Mirunkou Hazuchovou, ktorá účinne uplatňuje túto novú, dynamickú formu jogovej terapie, ktorá pomáha harmonizovať hormonálny systém prirodzenou cestou. Podporuje plodnosť, pomáha posilniť imunitu, omladzovať telo a vedie ženu k optimálnemu zdraviu.Počas víkendu sa zoznámite s ucelenou a do detailu prepracovanou zostavou 21 cvikov, ktorá pomáha ženám riešiť problémy s hormonálnou nerovnováhou.
Dynamická zostava asán je doplnená o intenzívne dychové techniky. Je to zostava dynamická, zložená z cvikov stimulujúcich žliazy s vnútornou sekréciou a rehabilitačných cvikov, ktoré sú zamerané na odstránenie blokov v oblasti celého pohybového aparátu. Zostava pôsobí na všetkých úrovniach: fyzickej, emočnej, mentálnej a duchovnej. Jej súčasťou je aj harmonizácia energie a čakier, ktorá má psychosomatické účinky, pomáha teda odstraňovať fyzické problémy, ktoré vznikli na úrovni psychiky.
Počas kurzu sa naučíte celú zostavu, ktorú si môžete ďalej cvičiť doma podľa materiálov, ktoré dostanete na začiatku. Zostava je veľmi jednoduchá a mimoriadne účinná. Nevyžaduje žiadne predchádzajúce skúsenosti s jogou.

Pre koho je seminár určený?

- ženy od 35 rokov ako prevencia znižovania hormónov
- ženy trpiace predčasnou menopauzou a ženy v menopauze, ktoré trápia návaly tepla, podráždenosť, zmeny váhy, zmeny nálad, nespavosť a depresie
- ženy a dievčatá s PMS (predmenštruačný syndróm), ktoré trápi podráždenosť, precitlivenosť, bolesti prsníkov, neprimeraná chuť do jedla
- ženy a dievčatá s bolestivou, príliš silnou a nepravidelnou menštruáciou
- ženy, ktoré sa snažia otehotnieť
- ženy s polycystickými vaječníkmi
- ženy s myómami a polypmi a s tým spojeným nadmerným ochlpením a akné
- ženy s nedostatočnou činnosťou štítnej žľazy
- ženy s nízkym libidom a vypadávaním vlasov
- ženy s karpálnym tunelom a osteoporózou
a ďalších potiaží spôsobené hormonálnou nerovnováhou.

HJ celkove podporuje plodnosť, pomáha posilovať imunitu a omladzovať telo.
HJ je jógová terapeutická metóda, ktorá pomáha harmonizovať hormonálny systém.
Autorkou tejto terapeutické metódy je Dinah Rodrigues. Dinah pochádza z Brazílie. Zostava HARMONIZUJE HORMONÁLNY SYSTÉM! Vede ženy k optimálnemu zdraviu, teda i optimálnym hladinám hormónov.
Zostava HJT je účinná ako celok, nemalo by sa meniť poradie cvikov, ani by sa nemali jednotlivé cviky robiť samostatne.
Učenie zostavy prebieha formou víkendového semináru, kde sa učí zostava postupne. Vždy je nutné nájsť si lektorku, ktorá absolvovala pre lektorky priamo u Dinah Rodrigues, ktorá je JEDINOU školiteľkou lektorov Hormonálnej jógovej terapie pre ženy na svete.

Je dôležité, aby ste absolvovali celý seminár. Nič vám tak neunikne a budete vidieť nadväznosť medzi jednotlivými časťami seminára.

Pri prihlásení sa na kurz je potrebné vyplniť DOTAZNÍK, ktorý dostanete na začiatku kurzu. Je dôležitý pri posúdení vhodnosti cvičenia v súvislosti s vašim zdravím.

Program kurzu:

Behom víkendového seminára sa cvičenci naučia celú zostavu, ktorú si môžu ďalej cvičiť doma, podľa materiálov, ktorý dostanú na začiatku cvičenia. Cviky sú jednoduché a účinné.

Na úvod je krátke oboznámenie :

  • zoznámenie s Hormonálnou jógovou terapiou podľa Dinah Rodrigues,
  • vysvetlenie jógových pojmov (aby sa i úplné začiatočníčky zorientovali).

Praktická výučba:

  • výučba základných techník,
  • naučíme dýchacie techniky,
  • vizualizácie,
  • výučba celej zostavy,
  • výučba cvikov proti stresu.

Čo s sebou?

Deku, pero, čaj alebo vodu a pohodlné oblečenie na cvičenie (tepláky, tričko, ponožky).

Súčasťou seminára NIE JE ubytovanie a strava. Obedňajšia prestávka od 12,30 do 13,30.

Zabezpečiť si miesto a prihlásiť sa môžete na emaile: hormonalna.joga@gmail.com

POČET MIEST OBMEDZENÝ