en-Energia života

11/10/2018

Intenzívne bylinná vložka Energia Bylín

Bylinná vložka sa aplikuje v podporujúce kúre (obdobie zotavenia), ktorá môže trvať od 10 do 30 dní alebo ako prevencia v 7 dennej kúre.

Používa sa 1x denne, terapeutická aktivita fyto vložky je 24 hodín.

Na prevenciu sa odporúča nosenie vložiek raz ročne po dobu jedného týždňa.

Vložku je vhodné používať v období zotavenia po liečení gynekologických ochorení alebo v pooperačnom období. Tiež je možné používať vložku ako podporu liečby zápalu močového mechúra a hemoroidov.

V prehľade nájdete všetky typy TianDe bylinných vložiek a odporúčané použitie.
Hlavné vlastnosti prírodných bylinných vložiek "Energia života":
- normalizácia funkcie malej panvy a perinea- obsahuje byliny majúci protizápalový a    protikŕčový efekt, antipliesňové a antibakteriálne vlastnosti;
- napomáhajú pri liečbe porúch ženského hormonálneho systému;
- antiseptický efekt, podpora liečby mužských ochorení;
- normalizuje miestnej tkanivovú imunitu malej panvy a perinea;
- obnova zdravej mikroflóry vonkajších pohlavných orgánov;
- posilňuje imunitný systém;
- harmonizuje cyklické procesy.

Fytovložka energie života obsahuje komplex z 38 liečivých bylín, ako sú angelika čínska, koreň zázvoru, svetlice farbiarsky, sladkého drievka, žihľava, skorocel, divoký harmanček, živica myrhy, mäta prieporná, kurkuma, extrakt Järvi lekárskej, extrakt z aloe vera, zmes esenciálnych olejov , extrakt z koreňa stavikrv mnohokvetného, extrakt z koreňa pivonky a ďalšie byliny.
Poznámka: v prvých 3-6 hodinách v oblasti kontakte s tieto vložkou môžete pocítiť mierne pálenie (teplo), alebo naopak chlad. Tieto pocity odznie v priebehu 6-12 hodín a nevyžadujú žiadny ďalší zásah.

AKTÍVNE ZLOŽKY

Pivoňka čínska
Extrakt z koreňa pivonky čínskej zjemňuje pokožku, zmierňuje podráždenie.

Kurkumovník
Extrakt z listov kurkumovník má hydratačné účinky, daruje pokožke pocit pohodlia.

Aloe
Extrakt aloe upokojuje, zmäkčuje a hydratuje pokožku, stimuluje jej regeneráciu, zlepšuje pružnosť, vyhladzuje jemné vrásky.

Archangelika
Extrakt z koreňa archangeliky zlepšuje stav suchej a starnúcej pleti, vyhladzuje jemné vrásky a robí pokožku hladkú a pružnú.

Alunit
Prírodné kryštál vulkanického pôvodu. Má antibakteriálne a hojivé vlastnosti. Zmierňuje zápal a podráždenie.

Mäta pieporná
Prášok z listov mäty piepornej pri kontakte s pokožkou stimuluje v bunkách proces látkovej výmeny, osviežuje pokožku a zlepšuje jej celkový vzhľad.

Stavikrv

"Stavikrv v Číne nazývajú" shou wu ", čo v preklade znamená" hlava starca farby havraních krídel ". Podľa legendy si múdry starý muž pomocou tejto byliny zregeneroval svoje sivé vlasy a vrátil ním ich sýtu farbu. Extrakt z koreňa stavikrvy mnohokvetného zlepšuje výživu vlasových folikulov, vracia vlasom prirodzený lesk. Zabraňuje predčasnému šediveniu.

cena:    2,20    tel.: 0948 259 175