en-Deep blue

19/05/2018

Deep Blue®Podľa najnovších štúdií, viac než polovica z nás trpí pretrvávajúcim nepohodím. Deep Blue® od dōTERRA® je upokojujúcim riešením tejto výzvy. Wintergreen (libavka), camphor (gáfor), peppermint (mäta), blue tansy, blue chamomile (modrý harmanček), helichrysum (slamiha) and osmanthus spojupracujú na zmiernení bolestí kĺbov sa svalov. Jeho účinky sú hlboké a prenikavé s udržateľnými výsledkami. Po vmasírovaní Deep Blue do postihnutej oblasti pocítite jeho chladivé terapeutické účinky takmer okamžite. Iba pre vonkajšie použitie.


Podľa modernej medicíny, viac než polovica z nás trpí zápalom - či už chronickým alebo akútnym. Priveľa zápalov spôsobuje bolesť a nepohodlie, a spája sa skoro s každou degeneratívnou chorobou, a tiež vystavuje naše telo neprimeranému stresu .

Ale príroda má v sebe niektoré z najfunkčnejších analgetických a protizápalových zložiek, ktoré ľudstvo pozná. A na rozdiel od analgetík z lekárne, ktoré sú v súčastnosti na trhu, tieto zložky sú nielen účinné, sú aj bezpečné.

Spolupráca účinných látok z piatich najsilnejších analgetických a protizápalových rastlín vytvára to, čo sa môže zdať ako zázračné a udržateľné výsledky, tým, že preniká do telesných tkanív a znižovaním zápalu poskytuje skutočne úžasnú úľavu on zápalovej bolesti a nepohodlia. Spolu oleje z týchto rastlín tvoria zmes Deep Blue - zmes proti bolesti..

Oleje použité v zmesi Deep Blue®

V zmesi Deep Blue® je použitých niekoľko silných protizápalových olejov®. Tieto súoleje nakombinované tak, aby ich vlastnosti fungovali synergicky pri znižovaní zápalu, uľahčili bolestivým kĺbom a boľavým svalom a poskytli vám hlbokú, prenikavú a trvácnu úľavu.

Táto synergická zmes obsahuje Wintergreen, blue tansy, modrý harmanček, slamienku a osmantus.

Zmes Deep Blue sa primárne používa proti svalovej bolesti. Keďže však obsahuje aj mätový a wintergreenový olej, výborne uvoľňuje aj boľavé dutiny (sinusitídu) Ďalším spôsobom použitia zmesi Deep blue je nanášať ju ponad akékoľvek bolestivé oblasti tela. Krásne uľavuje od všetkých druhov bolestí kĺbov. Nedávno som ojavila aj jej použitie na boľavé hrdlo. KeĎ ma škriabalo v hrdle, zvonku som si natrela kvapôčku zmesi Deep blu, a škriabanie prestalo. Stačilo mi natierať 2x denne. Táto zmes nie je na vnútorné použitie, ale takto mi pomohla aj na vnútorný problém

Milujem používať Deep blue masážne, natieraním, ale tiež aj aromaticky. Nie je síce bežne známa svojimi aromatickými účinkami, ale zistila som, že je to úžasný olej, čo sa týka emočného zdravia. Uvoľňuje a umožňuje vzdať sa hlboko usadených emócií a limitujúcich programov.Takisto práve aromatickým použitím tejto zmesi môžeme krásne prečistiť dýchanie a uľaviť od bolesti dutín.

Na silné a chronické bolesti niekedy pomáha, keď sa táto zmes skombinuje s jedným s nasledujúcich olejov. Daný olej jej pomáha hlbšie preniknúť do svalu a poskytnúť ešte lepšiu úľavu.

Oleje, s ktorými môžeme skombinovať Deep blue pre hlbšiu úľavu od bolesti:

Oregano,peppermint, lemongrass, majoránka, Novoprime, klinček, Zázvor.

Čo sa týka natierania Deep blue, nie je nad to, keď si po dlhom náročnom dni sadnem a manžel, alebo deti mi nanesú na šiju a ramená Deep blue. Je to príjemný, chladivý a hlboko uvoľňujúci pocit.

Deep Blue -Upokojujúca zmes 5ml (31050005)

Cena: €40.00


Masážny krém

doTERRA® Deep Blue® krém je bohatý masážny krém naplnený upokojujúcou zmesou Deep Blue Soothing Blend esenciálnych olejov Certifikovanej čistej terapeutickej triedy, ktorý poskytuje cielený komfort unaveným a boľavým kĺbom a svalom . Vyvinutý s vlastnou zmesou prírodných rastlinných extraktov a iných mocných prísad, krém Deep Blue poskytuje upokojujúci pocit chladu a tepla v problémových oblastiach. S pripližne 5 ml najpredávanejšieho oleja od doTERRA Deep Blue, zmesi wintergreenu, gáfru, mäty, blue tansy, nemeckého harmančeka, slamienky a osmanthusu Krém deep blue je základným dodatkom vašej lekárničky, alebo tašky do telocvične. Krém Deep Blue je namiešaný v základe zvlhčujúcich látok, ktoré vo vašej pokožke zanechajú jemný pocit, bez mastnoty. Radi ho používajú maséri a športoví lekári.Deep Blue Rub (38900005)


Hmotnosť produktu:0.135 kg

Part číslo: 38900005

Cena: €48.00

Deep blue polyphenol komplex

- je kapsulová forma prijímania antioxidantov, ktorá obsahuje kadidlo, kurkumín, extrakt zo zázvoru, extrakt z lístkov zeleného čaju (bezkofeínový), extrakt z granátového jablka a extrakt z hroznových semienok. Popri týchto úžasných zložkách je v ňom aj "zmes na spokojné bruško", ktorá pomáha pri distribúcii živín bez toho, aby by podráždila žalúdok. Táto zmes obsahuje zázvor, peppermint a rascu.

Produkty Deep blue sú hlavne zamerané na pomoc pri bolestiach svalov. Upokojujú boľavé, alebo poškodené svaly po cvičení, alebo po zlom spánku, alebo dokonca aj po zranení. Deep blue kapsule sa môže používať ako pomoc proti bolesti, alebo aj každodenne.

Deep Blue Polyphenol Complex poskytuje jedinečnú zmes výťažkov indického kadidla (Boswellia serrata), spolu s kurkumou, zázvorom, čienym korením, hroznovými semienkami granátovým jablkom a zeleným čajom. Indické kadidlo sa už dlho používa kvôli svojim upokojujúcim vlastnostiam, a jeho použitie v indickej ajurvédskej medicíne je dobre ukotvené. Tento doplnok poskytuje výťažok Boswellie serrata (nie je to esenciálny olej), ktorý prešiel klinickým výskumom ohľadne podpory zdravej hybnosti a fungovania a dokáže poskytnúť podporu celému telu. Podobne ako boswellia aj používani kurkumy má stáročnú tradíciu a je súčasťou obľúbeného indického karí korenia. Jej účinky na upokojovanie preťažených svalov a kĺbov uznávajú odborníci po celom svete. Zázvor bol medzi prvými koreninami, ktoré boli prinesené do Nového Sveta a jeho upokojujúce a analgetické účinky sú dobre známe.

POLYFENOLY

Polyfenoly sú prirodzené, účinné, vodorozpustné antioxidanty. Deep Blue Polyphenol Complex poskytuje jedinečné účinky, ktoré sa očakávajú od najzdravších nápojov- zeleného čaju, červeného vína a hroznového a granátovo jablkového džúsu.

Použitie

Užívať ako pomoc proti bolesti 2 kaps naraz, alebo aj každodenne. 1 kaps ráno 1 kaps večer ako prevenciu.

Užívajte podľa potreby, keď máte nejaké bolesti, alebo každodenne pre dlhodobé účinky.

Deep Blue Polyphenol Complex #34360001


Hmotnosť produktu:0.066 kg   60 kapsúl

Part číslo: 34360001


Objednať si môžete cez email: tiande.mirunka@gmail.com

tel.: 0948 259 175              cena- 86,40