skúsenosti žien

Krásne leto

20.08.2019

Viem, ze sa Tvojimi rukami premelú desiatky, možno stovky účastníčiek kurzu... ja som bola na jesennom v TN. Prišla som na hormon yogu pre problém s otehotnením. Dnes si užívam 29 tt.

ahoj Mirunka,
chcela by som sa ti veľmi pekne poďakovať za zasvätenie do HJ. Kurz u teba som absolvovala v novembri 2018. Hlavným dôvodom prečo vyskúšať HJ bola u mňa veľmi bolestivá menštruácia, na co som si síce za cely život už zvykla, ale predsa len som to chcela zmeniť. Druhy dovod bola diagnostikovana endometrioza, v októbri 2017...

Radovánky

29.01.2019

časť z emailu: ............... pochválim sa, sexuálne radovánky doma boli úúúúžasnéééé, užili sme si obaja . Mirunka vďaka vašej práci sa cítim fantasticky a dúfam, že čoskoro si aj ja poviem - "robím prácu, ktorá ma napĺňa, má zmysel a pomáha iným". Tá vaša prácu otvára nové cesty v živote iných... :)

Som žena

24.11.2017

Posielam feedback k mohendžodáru pod Tvojim vedením.

1. Počas tanca sa uvoľujem. Prestáva pre mňa existovať svet okolo. Nie je vlastne nič. Žiadne steny, ľudia - je iba hudba a tanec. Ja som tancom, bez tela, bez starostí, proste iba som a je mi v tom dobre.

Nový človek

04.04.2017

ahoj Mirka, chcela by som sa ti poďakovat za úžasný včerajší zážitok a tá masáž bola bombastická normálne ma vyliečila s pádu, čo ma seklo v krčnej chrbtici... fakt nový človek zo mňa Teším sa nabudúce :)

Bohyňa

14.03.2017

je tomu už dva roky, čo som nabrala odvahu a prihlásila som sa na tvoj kurz Mohendžodáro. Sama vieš, že som prvú hodinu len stála so založenými rukami a pýtala som sa sama seba, čo tu robím. Potom som pomaličku začala chápať, o čo vlastne ide, ale aj tak, myšlienky boli zmätené. Vydržali sme.....

prajem krásny večer,
aj ja ďakujem za užasnú nedelu, dalo mi to veľa energie, robíš to výborne.
Bola by veľká škoda keby si sa tomu nevenovala ďalej.Krásne dníčky.

2. Čo ste cítili počas cvičenia, ako ste cítili prúdenie energie?