skúsenosti žien

Radovánky

29.01.2019

časť z emailu: ............... pochválim sa, sexuálne radovánky doma boli úúúúžasnéééé, užili sme si obaja . Mirunka vďaka vašej práci sa cítim fantasticky a dúfam, že čoskoro si aj ja poviem - "robím prácu, ktorá ma napĺňa, má zmysel a pomáha iným". Tá vaša prácu otvára nové cesty v živote iných... :)

Som žena

24.11.2017

Posielam feedback k mohendžodáru pod Tvojim vedením.

1. Počas tanca sa uvoľujem. Prestáva pre mňa existovať svet okolo. Nie je vlastne nič. Žiadne steny, ľudia - je iba hudba a tanec. Ja som tancom, bez tela, bez starostí, proste iba som a je mi v tom dobre.

Nový človek

04.04.2017

ahoj Mirka, chcela by som sa ti poďakovat za úžasný včerajší zážitok a tá masáž bola bombastická normálne ma vyliečila s pádu, čo ma seklo v krčnej chrbtici... fakt nový človek zo mňa Teším sa nabudúce :)

Bohyňa

14.03.2017

je tomu už dva roky, čo som nabrala odvahu a prihlásila som sa na tvoj kurz Mohendžodáro. Sama vieš, že som prvú hodinu len stála so založenými rukami a pýtala som sa sama seba, čo tu robím. Potom som pomaličku začala chápať, o čo vlastne ide, ale aj tak, myšlienky boli zmätené. Vydržali sme.....

prajem krásny večer,
aj ja ďakujem za užasnú nedelu, dalo mi to veľa energie, robíš to výborne.
Bola by veľká škoda keby si sa tomu nevenovala ďalej.Krásne dníčky.

2. Čo ste cítili počas cvičenia, ako ste cítili prúdenie energie?

Odvaha

08.11.2016

Mirunka dlžím Ti , moju spätnú väzbu ,