jemný intímny gél

30.06.2017

"Čistota je zárukou zdravia" - to je základný princíp starostlivosti o zdravie ženy.

Gél z rady "Altaj" poskytuje jemnú hygienu intímnych častí tela, zachováva pH, zvyšuje odolnosť voči agresívnym mikroorganizmom a znižuje pravdepodobnosť zápalových procesov. Neutralizuje nepríjemný zápach. Poskytuje pocit čistoty a sviežosti.

Jemný čistiaci gél poskytuje pocit sviežosti a šetrnú starostlivosť o intímne časti tela. Účinne zjemňuje a hydratuje pokožku. Neutralizuje nepríjemný zápach. Mliečna kyselina chráni prirodzenú mikroflóru a obnovuje pH intímnych zón.

Čistiaci gél zlepšuje krvný obeh a pomáha eliminovať opuchy, posilňuje a zlepšuje elasticitu stien krvných ciev zásobujúcich kožu, znižuje priepustnosť a lámavosť kapilár, pomáha eliminovať "žilky". Znižuje zápal, svrbenie a pálenie kože, podporuje rýchle hojenie malých rán na koži, chráni proti podráždeniu a začervenaniu citlivej pokožky.

Použitie: Vhodný pre každodenné použitie. Odporúča sa pre intímnu hygienu ako pre ženy, tak aj pre mužov. Vhodný je tiež namiesto mydla pre ľudí s precitlivenou pokožkou, prípadne exematikov. Balenie: 360 ml Kód produktu: 64404

Obsahuje: tea tree olej (čajovníkový olej), rastlinný komplex z aloe, listy šalvie, harmanček, medovky, ženšenu, koloidné striebro upokojuje a má protizápalový účinok.

Použitie: vhodný pre každodenné použitie. Odporúča sa na intímnu hygienu pre ženy aj pre mužov. Vhodný je tiež namiesto mydla pre ľudí s citlivou pokožkou.

balenie 360 ml     cena: 10,10