Exkluzívny a vitálny víkend pre ženy

4. 5. 6. október 2019                                 

hotel Tri studničky, Demänovská dolina

Tento exkluzívny 3 dňové víkend vitalizuje telo aj dušu. Je spojením jogy, zameranej konkrétne na žľazy v vnútornou sekréciou, aktívneho oddychu, skvelého jedla a ubytovania uprostred nádhernej, tichej prírody Demänovskej doliny. Nemáte s jogou alebo iným cvičením skúsenosti? To vôbec nevadí. Jogová zostava je zostavená tak , aby sa ju naučili aj pre začiatočníčky. Počas tohto pobytu vás Hormonálna jóga pre ženy podľa Dinad Rodrigues a cvičenie dýchacích techník - Pránajáma s Mirkou Hazuchovou. Ďalej Vás čaká prednáška i o  zdravom stravovaní, cykloch ženy z pohľadu Taoizmu,  energetika narodenia - Nebeské kmene, pozemské vetvy - Taoistické tajné učenie a aj osobná konzultácia + akupunktúra na dlhovekosť Andrejkou Dulinovou. 

registrácia

sprevádzať Vás budú

Cena pobytu obsahuje

 • 2 x 3-hodinový vstup do wellness (štvrtok, piatok a sobota)
 • 2 x zdravé raňajky vo forme bufetu
 • 2 x zdravá večera (výber z troch 3-chodových menu a šalátového bufetu)
 • 6 hodín hormonálnej jógy s Mirkou
 • 1x cvičenie dýchacích techník - Pránajáma
 • prednášky -1. strava to je základ, 2. cykly ženy, 3. energetika narodenia- Nebeské kmene, pozemské vetvy
 • osobná konzultácia

Cena pobytu neobsahuje

 • dopravu
 • akupunktúra na dlhovekosť
 • masáže a iné procedúry

cena pobytu 

 • ZVÝHODNENÁ CENA  do 30.8. 2019   298,-       od 31.8. 2019    358,-dve na izbe
 • do 30.8.2019 448,-      od 31.8. 2019  478,- jedna na izbe


Bc. Mirka Hazuchová lektorka Hormonálnej jógy, Jógy a Mohendžodára

MUDr. Andrea Dulinová  lekárka, odborníčka v Homeopatii a Akupunktúre


POVESŤ O TROCH STUDNIČKÁCH

Bolo to už veľmi dávno, keď mal liptovský richtár tri dcéry. Povesť o ich kráse sa rozšírila do ďalekého okolia, a tak mali mnoho pytačov. Ich otec však zo všetkého najviac dbal o čistotu svojich dcér. Tie ho ale veľmi sklamali, preto sa richtár rozhodol ich zakliať do troch vyvierajúcich studničiek, aby im ich nevinnosť vrátil späť

Či už je táto povesť pravdivá alebo nie, Tri Studničky sa stali symbolom krásy.

O HOTELI

Objavte u nás harmonický súlad architektonických riešení exteriérov a interiérov s okolitým horským prostredím a panorámou hôr. Toto obľúbené ubytovanie v Nízkych Tatrách dopĺňajú priestory útulného wellness s prvou horskou plážou v Demänovskej doline, ako aj presklené konferenčné priestory budiace dojem, že sa konferencia koná priamo v náručí horskej prírody.

Všadeprítomná pozitívna energia a pohoda v hoteli Tri Studničky bola odborne ohodnotená špecialistom na čínske učenie Feng Shui a potvrdená certifikátom. Ako prvý Feng Shui hotel na Slovensku vám prinášame harmonické prostredie ideálne na relax, oddych, či zotavenie. Spoznajte gastronomické špeciality kombinujúce tradíciu a fantáziu. Nadýchnite sa atmosféry štýlového spojenia troch prírodných materiálov - dreva, medi a kameňa, atmosféry návratu k prírode a zabudnite na zhon, detský plač či ruch veľkomesta. Spomaľte, odpočívajte, žite.

Od 1. júna sme tu pre Vás ako prvý ADULT FRIENDLY hotel v Jasnej.

Unikátny hotel s prvkami feng shui, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť

https://tmrhotels.com/sk/unikatny-hotel-s-prvkami-feng-shui-z-ktoreho-sa-vam-nebude-chciet-odist/?fbclid=IwAR2Jv0qoQxYYXvNS9Qe9oUwVkB4gOCZec3Lgai9T8vpeepZfWN5Y1_fXOhE