en-Aktivácia vnútorným svetlom - kemp v prírode

30/01/2021

Poloniny -  Hostovice č.153, okr.Snina     

30.7. -1.8.2021 I 30.7. o 18,00- 1.8. o 16,00

cena 98,-

Drahý priateľ, priateľka, pozývame Ťa do krásnej prírody POLONÍN k novému nádychu, relaxu a energetickej očiste na úrovni tela, mysle a ducha.

Čo budeme vlastne stvárať?

V piatok večer o 18 tej sa privítame a zoznámime, povieme si niečo o zámere a programe, ktorý nás čaká cez víkend. V sobotu ráno už začíname naostro sungazingom /"práca" so slnkom/, rannou jogou a krátkou meditáciou.

Dopoludnia sa budeme venovať arteterapii kreativitou, konkrétne maľovaniu osobnej mandaly na tému ,,hľadanie múdrosti - mandala podporujúca proces poznania,, alebo si môžete namaľovať svoju vlastnú hodvábnu šatku (55x55 cm). Svoje krásne výtvory si samozrejme beriete so sebou domov.

Po obede nás čaká relax s meditáciou a osobná hlboká energetická očista na úrovni tela. Pokračujeme žensko-mužským kruhom. Večer sa uvoľníme tancom, prepojíme sa so svojím vnútrom. Meditácia tancom a zvukom bude v sprievode šamanských bubnov a djembe. Ak máte, prineste so sebou.., ak nie podelíme sa s tým čo máme.

V nedeľu ráno opäť privítame nový deň v lone prírody a zharmonizujeme sa jogou. Dopoludnia nás čaká zaujímavá, ale hlavne veľmi účinná meditácia bez dimenzie - No-Dimension.

Účinok všetkých techník, ktoré sa naučíte, zvýšite pravidelným praktizovanim.

Úžasný víkend hlbokej svetelnej očisty prežijeme v prírodnom prostredí starého gazdovského domčeka, v oblasti Polonín, kde je najmenšie svetelné znečistenie na Slovensku, kde sa môžete kochať krásnou svetelnou hviezdnou oblohou.

Strava je zabezpečená formou plnej penzie - bude to očistná vegetariánska strava. Hygiena je zabezpečená vonku, ako za starých čias, to znamená krásna, nová latrína, so srdiečkom na dverách. Ďalej je tam vonkajšia solárna sprcha a ešte vaňa na dvore. Ochladiť sa môžete aj v potoku, ktorý tečie z lesa a preteká pozemkom.

Ubytovacia kapacita v domčeku je pre 4 osoby /za príplatok 5 eur/noc/osobu/alebo k dispozícii sú dva dvojmiestne stany. Môžete si doniesť aj svoj vlastný stan, pretože na pozemku sú neobmedzené možnosti na stanovanie.  Ak by niekoho lákal nocľah na slame v podkroví, tak je aj takáto možnosť.

Prosím dopredu nahlásiť, či uprednostníte:

- ubytovanie vonku v stane, v podkroví na slame alebo v domčeku

- maľovanie mandaly alebo hodvábnej šatky.

Hodnota workshopu je 98,- eur/osobu,
vrátane všetkej réžie, materiálov a prostriedkov k tvoreniu, plnej penzie, ubytovania a lektorného.

Prihlášky a dotazy posielajte na e-mail:
Info@harmonia-ke.sk najneskôr do
29. 7.2021.
Workshop je kapacitne obmedzený, takže v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať čím skôr

Víkendom vás budú sprevádzať

Mirunka Hazuchová /lektor hormón jógy, sprievodca ženstvom, tvorivý človek.. /

Monika Klubertová /duchovný sprievodca, zriaďovateľ centra osobného rozvoja Harmónia v Kosiciach, autor festivalov Harmónia v živote /
Veľmi sa na vás tešíme